Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Komunikaty PAW
Zapraszamy na bezpłatną konferencję
Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
– 5 pkt CPE

Wspieranie przedsiębiorstw i instytucji w zakresie najlepszych praktyk związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym.

Miejsce realizacji: Warszawa – Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Termin realizacji: 12-01-2016

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Wspieranie przedsiębiorstw i instytucji w zakresie najlepszych praktyk związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym”, która odbędzie się w siedzibie Akademii Finansów i Biznesu Vistula w dniu 12 stycznia 2016 roku.

Konferencja adresowana jest do wszystkich, którzy mają świadomość ogromnego znaczenia konieczności zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z sieci Internet w działalności gospodarczej.

Wykorzystanie sieci Internet rewolucjonizuje sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Internet pozwala firmom poszerzać zasięg działania, umożliwia lepsze zarządzanie relacjami wewnątrz i na zewnątrz firmy, ułatwia dostęp do informacji i przetwarzanie danych oraz pomaga bardziej efektywnie wykorzystywać zasoby. Warunkiem wykorzystania cyberprzestrzeni w działalności gospodarczej jest posiadanie kompetencji i narzędzi zapewniających bezpieczeństwo jej prowadzenia.

Cele konferencji:

  • Zaprezentowanie najnowszych dokumentów strategicznych dotyczących bezpieczeństwa cyberprzestrzeni oraz podejmowanych inicjatyw obywatelskich w tym obszarze.
  • Zaprezentowanie metodologii i narzędzi zarządzania incydentami bezpieczeństwa, w tym możliwości wsparcia w razie naruszenia bezpieczeństwa, w tym ochrona w czasie DDoS, ochrona przed phishingami, analiza złośliwego oprogramowania.
  • Przedstawienie metod gromadzenia i zabezpieczania danych w celach dowodowych, metody analiza dużych zbiorów danych, metody odzyskiwania danych.
  • Przedstawienie narzędzi zarządzania środowiskiem mobilnym w firmie, wymagane funkcjonalności, przykładowe implementacje.
  • Przedstawienie programów szkoleń i upowszechniania wiedzy w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego skierowane w szczególności do obywateli i przedsiębiorstw.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy uzyskują 5 punktów CPE nadanych przez ACFE za pośrednictwem ACFE Polska # 183

Zakładany czas realizacji konferencji w godz. 10.00 – 15.00

Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany do dnia 12 grudnia 2015 r.

Miejsce realizacji:
Akademia Finansów i Biznesu VISTULA ,
ul. Stokłosy 3,
Warszawa (Ursynów)

Zgłoś swój udział już teraz wypełniając >>Zgłoszenie_udziału<<

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać mailem na adres biuro@pikw.pl lub faksem na nr 22 620 94 36 do PIKW Sp. z o.o.

 

Kontakt:
Joanna Kruk – Inspektor ds. Szkoleń
e-mail: j.kruk@pikw.pl
(22) 620-91-70| kom. 533 606 007 | fax (22) 620 94 36

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

NO COMMENTS

Leave a Reply