FEJS

FEJS

przez -
17 4562
FEJS
Fundacja Edmunda J. Saundersa

Fundacja Edmunda J. Saundersa

Celem Fundacji jest prowadzenie działalności w zakresie propagowania wiedzy i wymiany doświadczeń międzynarodowych oraz organizowania i wspierania wydarzeń dotyczących: zarządzania (Governance, kontroli zarządczej), zapewnienia zgodności (Compliance), audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem, wykrywania przestępstw i nadużyć, zapobiegania oszustwom i korupcji.

 

Fundacja pod nazwą „Fundacja Edmunda J. Saundersa, zwana dalej Fundacją, ustanowiona została przez Fundatora aktem notarialnym sporządzonym w Poznaniu, w dniu 19ego sierpnia 2014 r. przez Notariusza E. Dorota Drożdż, ul. Nowowiejska 20/3, 61-732 Poznań, zapisanym w  Repertorium A pod numerem 9.792/2014

Podobne artykuły

17 KOMENTARZE

 1. 3 grudnia 2015 roku w Hotelu Qubus Prestige w Katowicach mieliśmy ogromną przyjemność gościć liczną grupę przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego, zainteresowanych tematyką systemowego podejścia do zarządzania ryzykiem. Honorowy patronat nad konferencją objął Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (Oddział Katowice). Natomiast patronat merytoryczny PBSG, Fundacja Edmunda J. Saundersa (FEJS) oraz IIC Poland Chapter (IIC Polska).

  http://www.fejs.org.pl/dziekujemy-za-udzial-w-i-konferencji-iso31000-edycja-katowice/

 2. Fundacja FEJS otrzymała wpis na listę organizacji pozarządowych i instytucji użytku publicznego.
  O nas

  Fundacja im. E J. Saundersa – niezależna i samofinansująca się polska instytucja typu non-profit z siedzibą w Poznaniu. Została założona w sierpniu 2014 r. Jest największym w Polsce pozabudżetowym źródłem promocji w zakresie Governance-Risk (zarządzanie ryzykiem)-Compliance (GRC), oraz w sprawach kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, zapobieganie oszustw i korupcji.

  Fundacja realizuje swoje cele statutowe poprzez:
  – Organizowanie i wspieranie wydarzeń i publikacji w zakresie Governance-Risk-Compliance, kontroli wewnętrznej (kontroli zarządczej), audytu wewnętrznego, oraz zapobieganie oszustw i korupcji.
  – Modernizację programów dydaktycznych I warsztatów badawczych w zakresie Governance-Risk Management-Compliance (GRC), kontroli wewnętrznej (kontroli zarządczej) per COSO 2013, audytu wewnętrznego, oraz zapobieganie oszustw i korupcji.
  – Wspomaganie innowacyjnych projektów, komercjalizacji standardów w zakresie GRC, kontroli wewnętrznej (kontroli zarządczej), audytu wewnętrznego, oraz zapobieganie oszustw i korupcji.
  Przynależność do związków, porozumień, sieci … Należy do: Fundacja współpracuje z The IIC (USA): http://www.theiic.org i IIC Poland Chapter – IIC Polska: http://www.iic-polska.org.pl

 3. [b]Porozumienie z ACFS (Association of Certified Fraud Specialists)
  Mam przyjemność potwierdzić, że weszliśmy już w porozumienie z ACFS w Stanach i że przechodzimy teraz do formalnego założenia nowego Chapteru.

  Wówczas chętni będą mogli występować o przyznanie im desygnacji Certified Fraud Specialist – CFS.

  Szczegóły w krótce na Audyt.net.[/b]

  [img]https://static.wixstatic.com/media/de9321_4d8c91ca3c9341d49f7e1ebfba80467b.png/v1/fill/w_165,h_166,al_c,usm_0.66_1.00_0.01/de9321_4d8c91ca3c9341d49f7e1ebfba80467b.png
  [/img]

 4. W imieniu Zarządu i Rady Fundacji Edmunda J. Saundersa – FEJS życzę wszystkim naszym Partnerom i Sympatykom wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze oraz dużo zdrowia, pokoju ducha i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017.

 5. Już mamy Patronat Honorowy, Patronat Merytoryczny i Medialny oraz coraz więcej Partnerów i Prezenterów/Prelegentów. Finalizujemy sprawy organizacyjno-administracyjne i będziemy wkrótce gotowi opublikować pełną informację o tym ewenemencie który odbędzie się w Warszawie w drugiej połowie kwietnia.

 6. Coś szumi na rynku, że to ma być jakiś nowy FORUM, chyba znowu pierwszy z nowego cyklu na temat Kontroli wewnętrznej/Kontroli zarządcze, itp., i że FEJS jest głównym organizatorem ze wsparciem wielu partnerów.

  To nie uda się dłużej trzymać w tajemnicy i po co? Kiedy się dowiemy? Trzeba już zacząć ten FORUM otwarcie promować.

Dodaj odpowiedź