środa, 24 kwietnia, 2024

i po pisemnym

Home Forum Egzaminy egzaminy i po pisemnym

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #2097
    marcin
    Uczestnik

    właśnie wróciłem do domu po egzaminie mf. jak dla mnie było w porządku. tylko w pytaniach testowych spodziewałem się większej ilości pytań z zakresu samego audytu: było inaczej. zadanie też jakoś napisałem. słowem: jestem nastawiony na każdy wynik. jeśli znajdzie się tu ktoś, kto pisał dziś egzamin, to piszcie wasze wrażenia

    #2101
    emus
    Uczestnik

    Cześć. Po egzaminie jechałam 4 godziny autobusem. Myślę wyśpię się, ale nic z tego wszystkie emocje dały znać o sobie. Oceniam pozytywnie. Cztery pierwsze pytania były kopią pytań ze strony Min.Fin., więc trochę uspokoiłam się co zaprocentowało w dalszej części testu. Siadając nad zadaniem tak mnie wciągnęło, że wyspostowałam się po 3 godzinach. Na ten typ zadania można się było przygotować. Teraz czekam.

    #2103
    anek
    Uczestnik

    Proszę napiszcie czego dotyczyło zadanie?

    #2104
    emus
    Uczestnik

    Była Decyzja Prezesa dotycząca polityki rachunkowść i notatka z rozmowy z Gł.Księgowa. Trzeba było zrobić fragment zadania audytowego polegający na znalezieniu nieprawidłowości w obu dokumentach i opis poprawnego kryterium + podstawa prawna bez art. – Ustawa o rachunkowości i Uofp.To ja wykorzystałam

    #2112
    cecylia
    Uczestnik

    ile bylo pytań testowych i z jaich tematów dzieki

    #2120
    mama0454
    Uczestnik

    Faktycznie, mieliście stosunkowo proste zadanie tekstowe. Myślę, że komisja po prawie półrocznym przemyśleniu poszła po rozum do głowy. Proszę napiszcie, ilu Was było ?
    Teraz życzę Wam zdania części ustnej !!!

    #2122
    alice
    Uczestnik

    Było prawie 350 osób.

    #2123
    anek
    Uczestnik

    Bardzo dziękuje za info i życzę powodzenia wszytskim którzy podeszli do egzaminu. Trzymam kciuki!!!

    #2127
    xyz
    Uczestnik

    Życzę wszystkim zdania (niech to będzie choć większość) !
    Tylko dlaczego ja się przestraszyłem i nie pojechałem?! Dobrze mi tak, a teraz niech następny zrobią równie prosty i będzie fajnie.

    #2138
    olmo
    Uczestnik

    Witam wszystkich !!!!
    Mam pytanie do osób ktore zdawały wcześniej egzamin w Ministerstwie. Jak długo czekaliście na ogłoszenie wyników pisemnego?

    #2139
    meg
    Uczestnik

    3 -4 tygodnie. Niestety ! 😕

    #2141
    olmo
    Uczestnik

    Dzieki Meg.

    #2142
    aneta
    Uczestnik

    Ja też pozytywnie myślę o wynikach. Nie było tak strasznie jak oczekiwałam, tym bardziej, że zdawałam pierwszy raz. Jeżeli nie zdam, to moje wyniki będą oscylować koło 50. Najbardziej zaskoczyło mnie zadanie – dla kogoś, kto choć trochę się przygotowywał – proste.

    #2143
    izmi
    Uczestnik

    ja czekałam prawie 4 tygodnie, ale było wówczas ponad 600 osób zdających, więc mieli co sprawdzać 😆 POWODZENIA 😀 a…i uczcie się już do ustnego 😈
    pzdr

    #2147
    vvojtex
    Uczestnik

    Witam, a może się ktoś pochowalić ile ze zdających osób zdało pisemny i ustny (procentowo), w jakim wieku byli kandydaci na AW i ile punktów trzeba uzyskać (na ile) żeby zaliczyć pisemny i ile jest pytań testowych. Pozdrawiam

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.