piątek, 19 kwietnia, 2024

i po pisemnym

Home Forum Egzaminy egzaminy i po pisemnym

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #2148
    dorota
    Uczestnik

    Witam,
    szczególowe informacje na temat liczby zdających i procentu osób zdajacych znajdują się w sprawozdaniu z finkcjonowania AW za 2004 rok, opublikowanym na stonie internetowej MF. Z tego co pamietam pytań testowych – wtedy gdy ja zdawałam – było 50, natomiast punktów zaliczających egzamin pisemny tez należało zebrac 50 z tym że nie mogły być to tylko punkty za pytania testowe ale równiez za zadenie egzaminacyjne.
    pozdrawiam Dorota

    #2149
    Anonim
    Nieaktywny

    Dorota jesteś w błedzie zawsze była możliwośc zaliczenia egzaminu pisemnego zdobywając 50pkt z testu
    pozdrawiam

    #2151
    juror
    Uczestnik

    Tak, Rom ma rację. Pozdrawiam
    _________________
    juror

    #2164
    sonl
    Uczestnik

    Faktycznie wystarczy tak naprawdę bezbłędnie wypełnić test, w styczniu na egzaminie byliśmy informowani przez szanowna komisję, że wystarczy tylko teścik aby móc się spotkac na ustnym :smile:. Sama znam przypadki, gdzie osoby co prawda nie otrzymały 50 pkt. z testu, ale zdobyły 46 z testu a z zadania nic a nic, niestety egzamin ponownie zdawały :sad:.

    Pozdrawiam

    #2167
    vvojtex
    Uczestnik

    A ile można dostać max punktów za zadanie?

    #2169
    meg
    Uczestnik

    Słuchajcie przeciez te wszystkie informacje o które pytacie dotyczace punktacji na egzaminie macie w rozporządzeniu w sprawie sposobu organizowania i przeprowadzania egzaminu na audytora wewnetrznego. Strona MF
    Pozdrawiam 😉

    #2170
    juror
    Uczestnik

    Maksymalnie można uzyskać 80 punktów. 50 pkt. za rozwiązanie zadań testowych i 30 pkt. za zadanie audytowe.
    ________________________
    Podrawiam
    Juror

    #2183
    mama0454
    Uczestnik

    Z tego co wiem na dzień 31.08.2005 jest w Polsce 1682 audytorów, którzy zdali egzamin przed komisją MF.

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.