wtorek, 23 kwietnia, 2024

NIK ogłosił nabór do pracy!!!!

Home Forum Pomysły pomysly NIK ogłosił nabór do pracy!!!!

Otagowano: 

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #9284
    alina30
    Uczestnik

    Obiecałam napisać o testach, więc piszę…. Pominę już fakt, że spóźniłam się na testy 1,5 godziny z powodu wichury, ale tę przeciwność pokonałam. Udało mi się podejść dzięki przychylności organizatorów.
    Testy składały się z 4 częsci: język, testy merytoryczne, testy na inteligencję i bliżej nieokreślone testy dot. inteligencji emocjonalnej czy jak kto woli zachowań.
    Test językowy nie był bardzo skomplikowany (test wyboru składający się dot. rozumienia ze słuchu, czytania, gramatyki – ogólnie dużo „gap”ów), ale nie dotyczył bynajmniej słownictwa ekonomicznego, biznesowego czy prawnego.
    Moim zdaniem test merytoryczny nie zawierał w sobie nawet połowy zagadnień, które wymagane były do opanowania – głównie wiedza o NIK, UE, finanse publiczne, trochę o audycie wew. Razem ok. 50 pytań.
    Test na inteligencję przypominał testy Mensy – same figurki oczywiście.
    Test ostatni był serią kilkudziesięciu pytań dot. zachowań.
    Tak ogólnie lekkie pranie mózgu, ale do przejścia – chociaż, przyznaję się z góry, ja się nie bardzo przyłożyłam. 🙄 😆 😀
    Pozdrawiam, Alina

    #9285
    alina30
    Uczestnik

    Kubas, a jak tam twoje odczucia ???

    #9287
    kubas
    Uczestnik

    generalnie luzik
    u mnie najgorzej z jezykiem

    B1 robilem potora roku temu i od tamtego czasu nic sie nie uczylem

    pozostale czesci dla mnie spoko

    a! widzialas kobite z tvnu? latala na przerawach i kazdego prosila o wywiad – lecialo to w TVN-nie w weekend – gdzies tam sobie w tel lazilem :p
    mam nadzieje ze obecny pracodawca mnie nie widzial :smile:))
    pozdro

    #9289
    alina30
    Uczestnik

    Widziałam ją, ale nie widziałam kamery. Na wszelki wypadek stałam dość daleko, ale nie mam pewności, czy nie było mnie widać. Myślałam, że ona jest przynajmniej z radia.
    Powiedz, w jakim kontekście oni robili te wywiady ??? 😆 😆
    Pozdro

    #9290
    kubas
    Uczestnik

    rozmowa dot egazminu i faktu iz nik to wylegarnia pisowcow i karierowiczow (ja nie widzialem tej krotkiej migawki – tescowa mi mowila :wink:) czekamy teraz na ew. telefon , pozdro

    #22841
    crismat
    Uczestnik

    Witam,
    mam kilka pytań dotyczących naboru do pracy w NIK ?
    gdzie odbywają się testy wiedzy ?
    jaki jest zakres materiału ?

    wiem, że temat był poruszany dawno ale może ktoś odpisze 🙂

    #23593112
    eddie
    Uczestnik

    Przypominam, że Inicjatywa Współpracujących Organizacji Szkoleniowo-Doradczych działa.

    Podobnie z IIC Poland Chapter – IIC Polska oraz Fundacja FEJS (Fundacja Edmunda J. Saunders).

    Przygotowujemy obecnie III Kongres GRC, który odbędzie się w Warszawie we wrześniu, 2017.

    Dalsze informacje można znaleźć na tym Portalu.

    #23593169
    eddie
    Uczestnik

    <span style=”font-family: Thread-00001a78-Id-00000a64;”>III KONGRES GRC</span>

    <span style=”font-family: Thread-00001a78-Id-00000a64;”>PBSG SA, SDPK SA i Fundacja im Edmunda J. Saundersa z wsparciem i udziałem IIC Poland Chapter, ACFS Poland Chapter oraz Współpracujące Organizacje Szkoleniowo-Doradcze z przyjemnością po raz kolejny organizują dla Państwa w dniach 18-19 października, 2017 (ponownie w Hotelu Radisson Blu w Warszawie) największe w Polsce wydarzenie w zakresie zarządzania, ryzykiem i kontroli i zgodności III Kongres GRC 2017. UWAGA: w tym roku dodaliśmy nowy temat do naszego trzeciego z kolei Kongresu, mianowicie CYBERBEZPIECZEŃSTWO, oraz po raz pierwszy zaprosiliśmy prelegenta z zagranicy.</span><i></i><u></u>

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.