Zdjęcie profilowe izmi 
Participant

a propos szkolenia, ceny i punktów:
właśnie wróciłam ze szkolenia w NS /pozdrawiam przy okazji wszystkich uczestników baaaardzo serdecznie/, za uczestnictwo otrzymaliśmy 14 punktów, trwało 3 dni /jakże intensywne w dosłownym tego słowa znaczeniu/ i koszt nie przekroczył 800 zł 🙂

w ciągu dwóch lat trzeba uzbierać 40 punktów CPE czyli uczestnicząc w takich 3 szkoleniach ma się „problem” z głowy

popsioczyć na „stołeczne” spotkania też sobie mogę, a co :wink::
dojazd zabiera niemało czasu, koszt najmniejszy nie jest, z pracy na spotkanie IIA delegacji mi nie dadzą…

pozdrawiam

Zdjęcie profilowe szymonek123 
Participant

Izmi ma rację. Certyfikat z 14 pkt jest śliczniuni.

Następne szkolenie w okolicach Wrocławia we wrześniu.

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe MroX 
Participant

Proszę o jakieś szczegóły dotyczące w/w szkolenia (temat, organizator, miejsce, koszty, CPE do których certyfikatów).

Zdjęcie profilowe szymonek123 
Participant

chętnie podam o ile Admin wyrazi na to zgodę… choć hasło „ryszard” da Wam jakąs podpowiedź

ups, może mnie nie wytną

Zdjęcie profilowe izmi 
Participant

ha ha ha… no to Cię może nie wytną 😉 w zasadzie to nie mają za co 😛
a podpowiedź faktycznie mówi wszystko 🙂
pozdrawiam, i.

Zdjęcie profilowe JolkaG1 
Participant

ha, ha 😀 a ja się zastanawiałam jak o tym społecznej integracji napisać 😀

Zdjęcie profilowe Ryszard 
Participant

Jola,normalnie napisz.Środwisko aw od trzech lat wie „kto jest kto”.Forum audyt net nie pozwala obrażac społeczników,jest przyjazne ..Dlatego czasem tu się wypowiadam.Ale liczą sie czyny,fakty na rzecz konkretnej grupy osób.I to widać tez na forum audyt.net.Rzecz w tym ,że można obok siebie istnieć,niekoniecznie wspólpracować,ale sobie nie przeszkadzac,wymieniac informacjami itp.
pozdrawiam wszystkich użytkowników ..
Ryszard

Zdjęcie profilowe eddie 
Participant

Jeśli chodzi o szkolenia z AW to polecam na pierwszym miejscu IIA Polska. „CIA” kosztuje, ale przynajmniej jest desygnacja uznana w Polsce i na całym świecie, co nie można powiedzieć o innych szkoleniach.

Zdjęcie profilowe eddie 
Participant

Koszty CIA nie są niskie, ALE zamiast marnować pieniądze na różne małowartościowe drugorzędne „szkolenia” prowadzone przez różnego typu firm szkoleniowych (których na rynku jest za dużo) lepiej zainwestować w wartościowe przygotowania do CIA, przez organizacje uznane i współpracujące z IIA Polska, przygotowane i prowadzone przez doświadczonych, sprawdzonych osób, które same mają przynajmniej desygnacje CIA.

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)

Musisz być zalogowany aby dodać temat.