Zdjęcie profilowe eddie 
Participant

Nowa inicjatywa szkoleniowo-doradcza.

Podczas II Kongresu GRC w Warszawie grupa osób zaplanowała założenie nowej inicjatywy szkoleniowo-doradczej, którą będzie organizowała grupa powiązanych organizacji współpracujących.

Grupa będzie korzystała przede wszystkim z istniejących już infrastruktur organizacyjno-administracyjnych do prowadzenia promocji ofert swoich usług jak i baz danych odbiorców i wykładowców oraz własnych portali internetowych.

Zaczynamy od trzech ośrodków krajowych:Warszawa: północna i wschodnia Polska, Poznań: centralna i zachodnia Polska, Bielsko Biała: południowa Polska oraz współpraca z Czechami i Słowacją i istniejącymi partnerami zagranicznymi (np. HIBIS).

Z czasem planujemy założyć dalsze biura w innych ważnych/kluczowych miastach w Polsce. Rozpoczęto już prace nad pierwszymi ofertami szkoleniowymi. Planujemy również wejść we współpracę z wybranymi uczelniami do prowadzenia tematycznie selekcjonowanych studiów podyplomowych.

Dalsze informacje będą publikowane na naszych portalach internetowych oraz na portalu naszego Partnera: Audyt.net

Zdjęcie profilowe eddie 
Participant

Moja Grupa Szkolenie i Doradztwo na GoldenLine ma już 1041 Członków.

https://www.goldenline.pl/grupy/Organizacje_i_stowarzyszenia/szkolenie-i-doradztwo/

 

Zdjęcie profilowe eddie 
Participant

<p style=”margin: 0px 0px 10.5px; color: #4b4b4b; font-family: ‚PT Sans’, sans-serif; font-size: 14px;”>Moja Grupa Szkolenie i Doradztwo na GoldenLine ma już 1050 Członków.</p>
<p style=”margin: 0px 0px 10.5px; color: #4b4b4b; font-family: ‚PT Sans’, sans-serif; font-size: 14px;”>https://www.goldenline.pl/grupy/Organizacje_i_stowarzyszenia/szkolenie-i-doradztwo/</p>
<p style=”margin: 0px 0px 10.5px; color: #4b4b4b; font-family: ‚PT Sans’, sans-serif; font-size: 14px;”></p>

Zdjęcie profilowe eddie 
Participant

IV FORUM GRUP KAPITAŁOWYCH – WYZWANIA I ZAGROŻENIA DLA CZŁONKÓW ZARZĄDÓW I RAD NADZORCZYCH
Data: 27 listopada 2018 r.
Termin: 9.00 – 15.00
Cena: Udział w konferencji jest bezpłatny.

Miejsce:
Sala Notowań, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
ul. Książęca 4
00-498 Warszawa

Szanowni Państwo,

Zapraszamy właścicieli grup kapitałowych, prezesów, członków zarządu, członków rad nadzorczych, dyrektorów finansowych, głównych księgowych do udziału w IV Forum Grup Kapitałowych „Nowa ustawa o biegłych rewidentach: kij czy marchewka dla członków Rad Nadzorczych i Komitetów Audytu spółek publicznych”.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na wydarzeniu, na którym będą mogli Państwo wysłuchać wykładów oraz dyskusji ekspertów i praktyków. Będzie to świetna okazja do wymiany opinii i doświadczeń.

Podczas konferencji Eksperci przybliżą najbardziej gorące tematy dla spółek publicznych. Będą to zagadnienia związane z:

nową ustawą o biegłych rewidentach i jej funkcjonowaniem w praktyce,
Komitetami Audytu,
odpowiedzialnością spółek,
sankcjami dla firm i osób fizycznych.
Spotkanie zakończy się debatą ekspercką, w której wezmą udział praktycy i specjaliści od grup kapitałowych.

Serdecznie zapraszamy.

https://www.bdo.pl/pl-pl/wydarzenia/iv-forum-grup-kapita%C5%82owych-wyzwania-i-zagrozenia-dla-cz%C5%82onkow-zarzadow-i-rad-nadzorczych

Zdjęcie profilowe eddie 
Participant

<h1 class=” ” style=”box-sizing: border-box; margin: 20px 0px 10px; font-size: 25.6px; font-family: Marcellus, sans-serif; font-weight: 500; line-height: 1.05; color: #7d8fb3; text-align: center;”>UWAGA: COSO I Kontrola Wewnętrzna – Zintegrowana Struktura Ramowa</h1>
PIKW wciąż promuje i sprzedaje tą publikację z roku 1992, mimo, że jest ona nieaktualna od 2013 roku kiedy wydano nową uaktualnioną publikację pt. COSO 2013.

Ale, co z tego, ze w ten sposób oszukują odbiorców. Dla osób obecnie prowadzących PIKW liczy się tylko i wyłącznie przychód.

Przykro, że Spółka która kiedyś miała taką dobrą opinię jest teraz prowadzona przez dwie nieuczciwe osoby jakim są Piotr Grzybowski i Irek Jabłoński – fakty mówią za siebie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

Musisz być zalogowany aby dodać temat.