II Forum Nowoczesnego Controllingu – Koszty pod kontrolą (oferta specjalna Audyt.Net)

II Forum Nowoczesnego Controllingu – Koszty pod kontrolą (oferta specjalna Audyt.Net)

W imieniu Wydawnictwa Explanator chcielibyśmy zaprosić na Kongres:

II Forum Nowoczesnego Controllingu –  Koszty pod kontrolą

Zarządzanie przedsiębiorstwem we współczesnym, skomplikowanym otoczeniu biznesowym jest możliwe tylko, jeśli dysponujemy odpowiednimi zasobami informacji, które dostarczane są odpowiednio szybko oraz są właściwie przeselekcjonowane. Co więcej, stale rosnąca konkurencja wpływa na wszystkich graczy rynkowych, zmuszając ich do nieustannego obniżania kosztów.

Ciekawe spojrzenie na temat zarządzania kosztami

Dla czytelników portalu Audyt.net przygotowaliśmy ofertę specjalną. Na hasło audyt otrzymają Państwo rabat w wysokości 50% od ceny standardowej 1490 zł netto, co daje możliwość uczestnictwa w specjalnej cenie 749 zł netto.

Już 8-9 października w Warszawie w Airport Hotel Okęcie spotkają się controllerzy, dyrektorzy finansowi, główni księgowi, audytorzy, biegli rewidenci, doradcy podatkowi, prezesi i właściciele firm, członkowie rad nadzorczych i zarządów, a także pracownicy działów planowania, finansowych, ekonomicznych, by dyskutować o tym, gdzie szukać „niewidzialnego dla radarów”. W czasie II Forum Nowoczesnego Controllingu spotkają się najlepsi specjaliści na rynku, którzy na co dzień zajmują się wdrażaniem procesów i narzędzi optymalizacyjnych. Kongres odbywa się pod auspicjami magazynów „Finanse i Controlling” oraz „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”. Pierwszy dzień będzie poświęcony wdrożeniom rozwiązań i narzędzi optymalizujący koszty. Będziemy rozmawiać m.in. o takich tematach jak: praktyczne przykłady optymalizacji kosztów działań dzięki SSC, efektywność zarządzania kosztami – skuteczne narzędzia w służbie controllingu, wdrażanie zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RCA) w przedsiębiorstwach usługowych – praktyczne doświadczenia z wdrożeń na gruncie polskim, konsolidacja procesów planistycznych przy użyciu narzędzi Business Intelligence na przykładzie firmy z sektora wydobywczego, wielowymiarowa analiza kosztów kanałów dystrybucji na przykładzie firmy Plastic Group oraz controlling majątku trwałego. Drugi dzień przyniesie szereg inspiracji. Będziemy poruszać się w kręgu takich zagadnień jak: percepcja kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – czy wysoki koszt jest zawsze zły, chmura i jej wpływ na realne obniżenie kosztów działania, Continuous Improvement – filozofia zwiększania konkurencyjności czy wreszcie tooling jako metoda optymalizacji podatkowej.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się przedstawiciele takich firm, jak: Capgemini, PIT.pl, nazwa.pl, Grupa INCO SA, Jastrzębska Spółka Węglowa, Baltic Berg.

Szczegóły i zapisy: ewa.marciniak@explanator.pl | 0 61 649 79 24  

Szczegółowy program oraz więcej informacji znajdą Państwo również na stronie Forum:

>> Strona Kongresu FNC <<

 

Do zobaczenia w Warszawie.

Polecamy!

(-) PAW

 

1 COMMENT

Leave a Reply