II Kongres GRC 2016 – FEJS

II Kongres GRC 2016 – FEJS

9 2078
Warszawa
II Kongres GRC - FEJS
14-15 września 2016 roku w hotelu Radisson Blu Centrum Hotel, mieszczącym się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 24a, odbędzie się druga edycja Kongresu GRC. Jest to kontynuacja Kongresu, którego pierwsza edycja odbyła się we wrześniu 2015 roku w Warszawie w tym samym miejscu i okazała się wielkim sukcesem.Kongres organizowany jest przez Fundację Edmunda J. Saundersa przy wsparciu merytorycznym PBSG, the IIC oraz IIC Poland Chapter.

Cel Kongresu

Głównym celem II Kongresu GRC (2016) jest zaprezentowanie jego uczestnikom rozwiązań z zakresu Zarządzania, Ryzyka oraz Zapewnienia Zgodności niezbędnych w każdej organizacji. W trakcie Kongresu uczestnicy zostaną zapoznani z ideą oraz najpopularniejszymi modelami i rozwiązaniami w obszarze GRC. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat nowoczesnych standardów i wytycznych, a także dobrych praktyk w zakresie ich implementacji. Podczas wykładów oraz praktycznych ćwiczeń warsztatowych, uczestnicy nabędą niezbędne umiejętności w zakresie budowy modeli GRC, ich skutecznego wdrożenia w organizacji, doskonalenia funkcjonujących systemów, jak również ich praktycznych zastosowań.

Adresaci Kongresu

Kongres skierowany jest dla przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego zainteresowanych tematyką GRC oraz zawodowo zajmujących się etyką, zarządzaniem ryzykiem, zgodnością, audytem wewnętrznym i kontrolą wewnętrzną na różnych szczeblach struktury organizacyjnej. Zapraszamy do uczestnictwa każdego, kto chciałby zapoznać się z najnowszymi trendami i dobrymi praktykami w obszarze GRC. Kongres będzie także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poszerzenia sieci kontaktów biznesowych.

Prelegenci

W roli prelegentów wystąpią znamienici praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zaprezentują nowości branżowe, standardy i metody pracy oraz konkretne rozwiązania sprawdzone w firmach z kapitałem polskim, korporacjach międzynarodowych oraz jednostkach sektora finansów publicznych. Dyskutować o bieżących problemach będą menedżerowie działów compliance, audytu wewnętrznego, ryzyka, doradcy, prezesi oraz dyrektorzy zarządzający największych firm prowadzących działalność biznesową na terenie Polski.

Tutaj możesz zarejestrować swój udział w II Kongresie GRC:  >> Formularz zgłoszenia <<

 

Dane organizacyjne

Koszty:

 • Cena udziału w dwóch dniach Kongresu – 1 500 PLN
 • Cena udziału w pierwszym dniu Kongresu –900 zł netto
 • Cena udziału w drugim dniu Kongresu (warsztaty) – 750 zł netto

 

Zniżki:

 • Zniżka na udział 10% przy zgłoszeniu do 5 sierpnia 2016r
 • (Uwaga. Dla członków IIC i IIC Poland Chapter rabat 10% obowiązuje przez cały okres przyjmowania zgłoszeń na Kongres). 
 • Zniżka tylko dla osób zgłaszających chęć udziału w dwóch dniach Kongresu.

 

 

 

9 COMMENTS

 1. Warto dodać, że II Kongres GRC jest premiowany do maks. 18 punktów CPE.
  Punkty CPE Fundacji FEJS i IIC Poland Chapter (IIC Polska) są uznawane przez wiodące organizacje międzynarodowe jak IIA, ACFE, IIC itp.

   
 2. ACFS zostało partnerem II Kongresu GR
  W ramach naszego porozumienia z The Association of Certified Fraud Specialist – ACFS mamy przyjemność i zaszczyt potwierdzić, że ACFS zostało partnerem II Kongresu GR, który odbędzie się w Warszawie w dniach 14-15 września, 2016.
  Kongres będzie inauguracją założenia przez nas ACFS Europe Chapter, czyli Oddział ACFE na teren Europy.

   
 3. ACFS zostało partnerem II Kongresu GR
  W ramach naszego porozumienia z The Association of Certified Fraud Specialist – ACFS mamy przyjemność i zaszczyt potwierdzić, że ACFS zostało partnerem II Kongresu GR, który odbędzie się w Warszawie w dniach 14-15 września, 2016.
  Kongres będzie inauguracją założenia przez nas ACFS Europe Chapter, czyli Oddział ACFE na teren Europy.

   
 4. Dziękuję za promowanie tej wiadomości, która już jest umieszczona na wielu portali.
  Ważne jest, że teraz będzie można uzyskać desygnację CERTIFIED FRAUD SPECIALIST – CFS na specjalnych warunkach.

   
 5. Powstaje Oddział The Association of Certified Fraud Specialists – ACFS w Polsce.

  Po otrzymaniu zgody The Association of Fraud Specialists – ACFS do założenia Oddziału tej międzynarodowej organizacji w Polsce pod nazwą ACFS Europe, przystąpiliśmy do spełnienia ostatnich formalności.

  Na wysoko ocenionym, udanym II Kongresie GRC w Warszawie zebraliśmy podpisy przeszło 30 osób pod formalną petycję do władz ACFS w tej sprawie, a formalnie potrzeba było tylko dziesięciu podpisów. Pozostaje nam teraz tylko wynegocjowanie specjalnych cen składek członkowskich i wniosku o przyznanie desygnacji Certified Fraud Specialist – CFS.

  Nowy Chapter ACFS będzie działał w powiązanej grupie organizacji współpracujących, o podobnym zakresie działalności i misji, z biurami w Warszawie (północna i wschodnia Polska), w Poznaniu (centralna i zachodnia Polska oraz kontakty z zagranicą) i w Bielsku Białym (południowa Polska oraz współpraca z Czechami i Słowacją, gdzie już mamy kontakty). Przewidujemy otwarcia biur tej grupy organizacji współpracujących w dalszych głównych miastach w całej Polsce, np.; w Krakowie, Gdańsku, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, itp.
  Osób chętnych do przyłączenia się do nas i do zdobycia polskich i międzynarodowych desygnacji, w pierwszej instancji proszę o kontakt ze mną: edmund.saunders@mail.com

  Dalsze kontakty i informację okażą się wnet na portalu naszego Partnera Audyt.net

  Zachęcam do zainteresowania się tą nową inicjatywą.

   
 6. Wiadomo kto klika negatywne oceny tych postów, kto zazdrości powodzenie zajęć które oni uważają za konkurencyjne i z tego powodu gorycz ich zalewa?

  Głupi. mali ludzie! Niech sami wymyślą coś nowego, ciekawego bo dotychczas jadą tylko na zajęciach które powstały wcześniej i zostały sukcesem.

   

Leave a Reply