Kurs e-lerningowy przygotowujący do egzaminu na AW

Kurs e-lerningowy przygotowujący do egzaminu na AW

Już od około miesiąca czasu prowadzimy e-lerningowy kurs dla osób, które zgłosiły się do nas po naszych komunikatach. 


Był to nasz pilotażowy kurs e-lerningowy i cieszymy się, że Kursanci dotrwali z nami do końca tego kursu. Staraliśmy się przygotować materiał z całego zakresu, który został ogłoszony przez MF. Najlepszymi studentami z części teoretycznej okazali się: adusia, Beacia_70, Franek, fretka, jahoda, Monsz_, Stadyr. Są to osoby, które w naszym kursie uzusykały najlepsze wskaźniki (szacujemy, iż mogą z testów uzyskać nawet powyżej 90% możliwych punktów)!


Teraz przyszedł czas na zajęcia praktyczne – już bez wykorzystania internetu! W najbliższy czwartek, wspólnie z SAW, organizujemy otwarte spotkanie – warsztaty przygotowujące do praktycznej części egzaminu na audytora. Podczas tych warszatów każdy z uczestników (każda osoba, która się do nas zgłosi może wziąć udział w warsztatach!)  będzie mógł „spróbować” się z przygotowanymi zadaniami (pierwsze z funduszy unijnych, a drugie z rachunkowości), a następnie wspólnie z wykładowcami rozwiązać przygotowane zadania.


Tego typu warsztaty będą doskonałym sposobem na powtórzenie wiedzy w tym zakresie zarówno dla audytorów z bogatym doświadczeniem zawodowym jak i tych, którzy będą przystępowali do najbliższych egzaminów państwowych.


Warsztaty odbędą się w Śląskim Oddziale Regionalnym SAW (siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Oddział w Katowicach) w dniu 10 listopada o godz. 16.00. (Adres: Katowice, ul. Sokolska 3)


Uwaga!
WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE !


Zainteresowanym osobom możemy przesłać zaproszenia na warsztaty (możemy w zaproszeniu podać, iż dotyczy ono konkretnej osoby na szkolenie – bezpłatne). Ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości materiałów bardzo prosimy o potwierdzenie swojego udziału w warsztatach najpóźniej do 8 listopada br. do godz. 13.00 na adres e-mail :>> szkolenia@audyt.net << lub do SAW – >> wllenart@op.pl << lub >> katowice@saw.jsfp.org.pl <<. 


Partnerem merytorycznym całego kursu było Stowarzyszenie Audytorów Wewnętrznych Jednostek Sektora Finansów Publicznychwww.saw.jsfp.org.pl ) – za co w imieniu swoim i Kursantów serdecznie dziekujemy! 

2 KOMENTARZE

Dodaj odpowiedź