środa, 22 maja, 2024
Strona główna Artykuły Baza danych o audytorach wewnętrznych dla potencjalnych pracodawców

Baza danych o audytorach wewnętrznych dla potencjalnych pracodawców

Sondę publikowaliśmy na serwisie PAW od 4 grudnia do 27 grudnia 2004r.


Zadaliśmy w niej pytanie:


 „Czy chcesz aby w serwisie PAW powstała sekcja dla pracodawców (baza audytorów poszukujących pracy? (byłyby udostępniane tylko te informacje, które chciałby ujawnić poszukujący pracy!).


Tylko 1 oddany głos był przeciwko takiej propozycji. W związku z tym zespół PAW podjął decyzję o stworzeniu takiej sekcji. W sekcji tej będziemy umieszczać dane zainteresowanych audytorów wewnętrznych, z danymi pozwalającymi zapoznać się ogólnie z charakterystyką danej osoby (wykształcenie, płeć, odbyte szkolenia, preferowane województwo – jako miejsce pracy itp.). Nie będą podawane dane pozwalające zidentyfikować osobę, tak aby dotychczasowy pracodawca nie wiedział o zainteresowaniu „jego” AW zmianą pracy…


Dane kontaktowe zainteresowanych potencjalnych pracodawców danym „AW” będziemy przekazywać Wam (danemu AW) aby sam mógł się skontaktować z potencjalnym (zainteresowanym nim) pracodawcą.


 


W najbliższym czasie podejmiemy działania mające na celu promowanie naszych użytkowników wśród potencjalnych pracodawców. Będą to bardzo intensywne działania!


O rozwoju serwisu PAW (także w zakresie rynku pracy audytorów wewnętrznych) poinformujemy w najbliższym czasie! W chwili obecnej jesteśmy w trakcie prac mających na celu rozwój serwisu pod względem technicznym i informacyjnym.


(-) PAW

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

8 KOMENTARZE

  • Witaj!

    

   Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się z każdej opinii! Tym bardziej gdy widzimy, że nasze starania (zespół PAW) idą w dobrą stronę i widzicie „wartość dodaną” serwisu!!

   Gorąco pozdrawaim

   (-) PAW


   PAW

 1. To bardzo dobry pomysł szczególnie biorąc pod uwagę prawdziwe uwarunkowania  w samorządach gdzie mamy do czynienia z radami ,zarządami dbającymi o interesy własnych grup wsparcia.Wasza sonda na temat zarobków potwierdza,że wynagrodzenia odbiegają od nie tylko przysłowiowych średnich ale są rażąco niskie.Chyba tylko po to ,żeby audytor szukał sobie gdzie indziej szczęścia

 2. Pomysl w zakresie bazy audytorów jest strzałem w ” 10 „. Po pierwsze jako baza do stałego zatrudnienia, drugi raz do wykonywania audytu srodkow unijnych, bowiem coraz więcej podmiotów szuka audytorów.

  Podzielam pogląd Ryszarda, co do trudności pracy audytora w samorządzie terytorialnym – mam nadzieję iż to sie zmieni.

   

  • W najbliższym czasie pojawi się sekcja dotycząca ofert audytorów wewnętrznych. Planujemy, iż będą tam informacje „ogólne” – np. wykształcenie, województwo, płeć (może to mieć znaczenie dla pracodawcy … ), itp.

   Planujemy uruchomienie tej sekcji w drugiej połowie stycznia 2005.

   W chwili obecnej podjęliśmy działania w kierunku nawiązania współpracy z potencjalnymi pracodawcami oraz „kanałami” pozyskiwania ofert pracy dla audytorów!

   A może macie propozycje dotyczące tego jakie dane powinniśmy gromadzić w „bazie audytorów” – do przeglądu dla potencjalnych pracodawców? Nie zapomnijcie, że …. i Wasz pracodawca może przejrzeć te oferty… Dlatego myślimy o tym aby były to informacje w miarę ogólne ale jednak pozwalające na to aby zaintersować potencjalnego pracodawcę daną ofertą.

    

   Czekamy na Wasze ewentualne uwagi i opinie! (zawsze aktyalny adres …. paw@audyt.net !! )

    

   Serdecznie pozdrawiam

   (-) PAW


   PAW

 3. Jest to pomysł na miarę Nobla!. Jestem w trakcie szukania pracy w charakterze audytora (posiadam zaśw. z MF) więc podchodzę do tego trochę samolubnie. Bez wątpienia takich osób jak ja jest dużo a zaproponowane narzędzie może się znakomicie sprawdzić. Uważam, że jesteśmy wyjątkowym środowiskiem zawodowym i powinniśmy się wspierać a to pierwsze przesłanki do tego….


  madzia

  • Muszę Panią zmartwić Pani Magdo przepis o konieczności zatrudnienia audytorów wewnętrznych jest martwy. Nic bowiem nie grozi pracodawcom zobowiązanym do prowadzenia u siebie audytu wewnętrznego w przypadku jeśli nie zatrudni się audytora wewnętrznego. Radziłbym sprawdzić może uda się coś w samorządach powodzenia KM


   KM

 4. Pomysł jest oczywiście znakomity i dający pewne nadzieje nam audytorom na wsparcie, mając na uwadze fakt, że rola jaką nam przypisano nie jest najłatwiejszą do realizacji w warunkach i klimacie jsfp. Mam jednak wątpliwości (przynajmniej na tym etapie, czyli poprzez ogląd „polityki” jaką się prowadzi w stosunku do aw.), na ile będzie zainteresowanie, czy sama potrzeba sięgnięcia do bazy przez potencjalnych pracodawców – audytor w jsfp jest „przymusem ustawowym”. Pozdrawiam Wszystkich!

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze