sobota, 15 czerwca, 2024
Strona główna Artykuły Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne dla Audytorów

Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne dla Audytorów

W związku z przesłanym do nas projektem rozporządzenia w sprawie dodatkowego wynagrodzenia dla Audytorów – związanego z procentową prowizją od wykrytych nieprawidłowości i wdrożonych rekomendacji) – otrzymanych od jednej z organizacji prosimy o Waszą opinię.

W ramach przepisów ma być zrealizowany kolejny krok – po wprowadzeniu obowiązku dokumentowania oszczędności finansowych uzyskanych z prac audytorów (patrz pismo MF w tej sprawie) – a więc prowizja od tych oszczędności. Należy ustalić (wspólnie wypracować) wysokość takiej prowizji.

W związku z powyższym prosimy o Wasze propozycje (gdyby miałby to być system złożony) lub zagłosowanie w sondzie znajdującej się po prawej stronie).

Wyniki badań (opinii i propozycji) przekażemy w przyszłym tygodniu, liczymy na szybkie uregulowania dla Audytorów.

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

4 KOMENTARZE

  • Prawda – dlatego MF wskazał aby przy każdym audycie
   ustalać wartość (ustaleń)! Dopiero teraz będzie można
   premiować bo będzie wyliczona podstawa w „złotówkach”.


   PAW

 1. Ja niewierny Tomasz jestem, jak nie zobaczę, nie uwierzę;) a pewnie nawet jak zobaczę, tez nie niekoniecznie uwierzę;)

  Poproszę link do tego projektu. Nie można wypowiadać się o czymś,czego się nie zobaczyło i nie oceniło (nawet wówczas, gdy jest to niezobowiązująca sonda na PAW).;)


  terka

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze