wtorek, 16 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Samołuk

Home Forum Egzaminy egzaminy Samołuk Odpowiedz na: Samołuk

#1091
Anonim
Nieaktywny

Nie pochwale się ile razy podchodziłam do egzaminu, ale trochę tego było. Próbowałam się nastawić na jakąś konkretną dziedzinę ale akurat tak się skladała, że jak ja byłam bardzo dobrze przygotowana z jednego to było zupełnie co innego i w efekcie mialam dwa razy po 48 punktów. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło. Sama zaczełam pisać i opracowywać materiały.I zamierzam to wydać. Wiem co to znaczy rozpocząc pracę od poczatku bez pomocy i w dodatku jak się nie pracuje w budżetówce. Cieszę się,że jest coraz więcej ciekawej literatury. Tylko się zastanawiam dlaczego taka droga.Życzę wytrwałości i chęci do pracy przede wszystkiem nad wlasnymi słabościami. I pozwolicie,że kogoś zacytuję: „Wykształcenie jest czymś cudownym” powiedział Oscar Wilde – Tyle, że od czasu do czasu nalęzy sobie uzmysłowić, że tego, co naprawdę warto wiedzieć, nie sposób się nauczyć. W pewnym sensie ten wielki ironista miał rację. Mądrość zdobywamy poprzez doświadczenie, które wynika z tego, co przeżyliśmy i co umiemy spożytkować w nowych sytuacjach. Halina