piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie " Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

#1145
mysza
Uczestnik

Witam
Jak chodzi o integrację, to ja oczywiście TAK. Gabi ma rację w sobotę i niedzielę nie ma Phare, a chyba lepiej żeby jeszcze nie było zimy. Miejsce wydaje mi się każde dobre. Już izmi i Marcin dostali mandat na rozeznamie tematu jeżeli chodzi o koszty imprezy. Konieczne jest zoraganizowanie jednego miejsca, w które będziemy się zgłaszać, wyrażając tym samym akces w imprezie (izmi to czasem nie Twoja działka?). Tylko teraz musimy się zastanowić o czym będziemy rozmawiać, żeby nie było nudno, bo jak się zajęcia w podgrupach wcześnie zacznął to szybko się imperza skończy. Myślę, że możemy rozmawiać na temat organizacyjno – techniczne (współpraca międzybranżowa, powołanie oficjalnej pomocy audytorów którzy już zdali tym co jeszcze nie zdali, właśnie wspólna nauka, zorganizować grono nauczania dla tych co chcą przystępować do innych egzaminów, itp.) To w tej chwili mi przyszło na myśl, ale może jak się prześpię z problemem to wymyślę coś mądrzejszego. Nie widzę na tym spotkaniu miejsca na jakieś poważne wykłady i jakichś mądrych naukowców gotowych w każdej chwili do wygłaszania mów na tematy audytu. Może się trochę zaplątała. mam pytanko. czy to ma być spotkanie na luzie? czy raczej poważny zjazd? To pytanie chyba powinnam zadać na początku, ale przynajmniej ten, kto odpowie na nie będzie wiedział o co mi chodzi.
Pozdrawiam
Mysza