poniedziałek, 4 marca, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#117
ewamich20
Uczestnik

Egzamin w Ministerstwie Finansów na audytora wewnętrznego jest dużym doświadczeniem w życiu każdego zdającego. Egzamin pisemny jest raczej uzależniony od rodzaju zadania które będzie do rozwiązania, nic wielkiego. Natomiast egzamin ustny żyje własnym życiem, zdany egzamin pisemny nie ma żadnego wpływu na wynik egzaminu usnego. efekt ustnego jest uzależniony od składu komisji w danym dniu, jej nastawienia, może humoru. Można umieć wszystko i nie zdać.
Nie liczy się czy ktoś umie „bajerować” trzeba znać cały materiał, bo trudno jest przewidzieć jakie wylosuje się pytanie. Najgorsze są z rachunkowości, gdyż do każdego pytania są zadawane dodatkowe. Materiał na egzamin jest trudny, opornie się go zapamiętuje, a w dniu egzaminu nie pamięta się już nic. Jest to jednak egzamin do zdania jak potwierdza to ok. 1500 audytorów. Tak należy podchodzić i uczyć się i powtarzać bez przerwy.
Powodzenia