piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#122
dareks
Uczestnik

Moim zdanien znaczne część zdających zna wcześniej pytania jakie bedą na egzaminie W przypadku egzaminu z 17 stycznia uczestnicy szkolenia dla jedenej z firm organizowanego przez M Finasów znali terść zadania z drugiej pisemnej czesci do tego stopnia ze w przerwie uczyli sie go na pamięć (Może ktoś temu zaprzeczy maM PIECIU ŚWIADKÓW). pytania i testy są układane pod konkretną grupę osób która ma zdać . Proszę mi powiedzić kto z szanownych Audytorów i Prawników zana na pamięć KPA nawet na rozprawie nikt nie wymaga pamieciowej znajomosci. Na egzaminie powinny być dostepne wszystkie materiały czyli Przepisy prawne a kandydadat na udutora powinien to tylko prawidłowo interpretować .<b>Czyli cały ten egzamin to maszynka do robienia kasy dla szanownej komisji egzaminacyjnej.</b>
KTO NIE MUSI NIECH NIE POPDCHODZI LUB OD RAZU KUPI TEN EGZAMIN JAKIMS KURSEM ORGANIZOWANYM PRZEZ SZANOWNA KOMISE.
PS Jestem obiektywny bo ytak włąsnie zdałem ten egzamin