sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: wrażenia po I części CIA :-)

Home Forum Egzaminy egzaminy wrażenia po I części CIA :-) Odpowiedz na: wrażenia po I części CIA :-)

#13027
aanikaa
Uczestnik

[QUOTE BY= JolkaG1] Anikaa w stu procentach się z Tobą zgadzam, z języka mi zdjęłaś opinie na temat mama0454, za każdym razem kiedy jest coś o egzaminie CIA lub CGAP ona ma coś do powiedzenia (szczegół że ciągle to samo). Nikt nikogo nie zmusza do zdawania tych egzaminów. Pewnie lepiej „siedzieć” gdzieś za grosze i narzekać (jakie to nasze polskie) niż zrobić coś dla siebie dla poprawy swojej sytuacji oraz nie ukrywam dla własnej satysfakcji ze zdanego egzaminu. Do egzaminów można się przygotować samodzielnie i wcale nie trzeba wykładać nie wiadomo jakich pieniędzy na kursy. A koszt egzaminu nie jest aż taki wysoki (szczególnie przy obecnym spadu dolara).
Ja po egzaminie tak jak pisałam wyszłam w bardzo optymistycznym nastroju (czas okaże czy słusznie)
Anikaa pozdrawiam kiedy rozpoczynasz naukę do II? 😀 [/QUOTE]

powolutku już się rozkręcam 🙂
póki co na razie tak całkiem na luzie podczytuję książkę do I części, bo to i tak, mimo, że za mną to z pewnością jeszcze przede mną 🙂

nie dziwię się, że dla Ciebie była to prościzna, skoro masz już za sobą GCAP.
wiesz może w jakich terminach będą kolejne egzaminy i do kiedy będzie trzeba się rejestrować? to że częściej to już wiem, ale nie chciałabym przegapić terminu.