niedziela, 24 stycznia, 2021

Odpowiedz na: Samołuk

Home Forum Egzaminy egzaminy Samołuk Odpowiedz na: Samołuk

sara
Uczestnik

Witam i wielkie dzieki za opodowiedzi. Piszę tego maila 4 raz, bo ciągle wybija mi serwer. Chyba usnę przy nim.
Skibania- jestem pod wrażeniem Twojego uporu. Do momentu trafienia na tę stronę sprawa audytu wydawała mi się prosta i w zasadzie nie miałam wątpliwości.Potem było już gorzej. Dostałam zamętu i doszłam do wniosku, że jestem down. Teraz mam jednak konkretny powód do satysfakcji, gdyż zaoszczędziłam kupę kasy na podyplomówce. Poprostu zaufałam Waszym radom.
Edi- chciałabym spróbować choćby na „głupa” podejść w listopadzie, ale wersja ta jest tak optymistyczna, że chyba nierealna tymbardziej , że z nauką jestem w lesie.
Mysza- z tym kontaktem jest gorzej niż źle. W mojej firmie audyt jest na poziomie centrali czyli w Warszawie. W oddziałach regionalnych a tymbardzei w biurach powiatowych audytorów nie ma, bo podobno nie musi. Z tego co wiem chyba, że się mylę u nas nikt nie ma audytu skończonego. Są komórki kontroli, ale tam im te uprawnienia widać nie są potrzebne. Będę wdzięczna za podpowiedź na które książki warto wydawać kasę, bo podobno nie na wszystkie.
Mam nadzieję, że Was nie wykańczam paplaniną, ale naprawdę dużo mi daje ten sposób porozumiewania się. Waszych sugesti nigdy za dużo jak dla mnie i proszę piszcie,bo to są cenne rzeczy.
Pozdrawiam Was wszystkich i życzę spokojnej nocy oraz miłego poranka.