sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Jakość Szkoleń

Home Forum Sektory Służby skarbowe i celne Jakość Szkoleń Odpowiedz na: Jakość Szkoleń

#13146
janeczek
Uczestnik

Z oburzeniem zapoznałam się z wypowiedzią znanego mi audytora darka.m ze skarbówki.Pisze człowiek, od którego należałoby oczekiwac godnej postawy i przestrzegania Kodeksu Etyki.Kto Pana upoważnił do informowania opinii publicznej o realizacji projektu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów? Miał Pan możliwość wpisac swoje odczucia w ankiecie koncowej.Byłam na tym szkoleniu,nie jestem audytorem ,ale po raz pierwszy, tak nieznany mi temat, był wyłożony przez „tzw.trenera” w sposób zrozumiały,przystępny .Pan darekm chyba spał na szkoleniu i się nudził (które nie było dla Pana), jak trener omawiał Kodeks etyki na konkretnych sytuacjach, jakie moga się zdarzyc. Oceniam,ze takiego pasjonata zawodu jakim jest kol.trener MF, dawno nie słyszałam.Wstydził by się Pan pisac rzeczy, które Pan wybrał z kontekstu całego, 8 godzinnego wykładu.
Nie jest to tylko moje zdanie, o bardzo fajnie,ciekawie i nutką dobrego humoru poprowadzonych zajęciach.Pan Trener do dziś pomaga osobom,z którymi sie spotkał sie na szkoleniu.Mamy od Niego wszystkie potrzebne materiały z audytu i dlatego wspolnie z koleżanką ,postanowiłysmy wybrac zawód audytora, do którego zachęcał Pan Trener.I żadne oblewanie niegodziwosciami fachowca ,nie przeszkodzi w jego obiektywnej ocenie.Powinien Pan, panie audytorze wewnętrzny darek.m ,zwróćic pieniadze za szkolenie,z EFS bo zabrał Pan miejsce,innej osobie ktora z takiego szkolenia wyniosła by pożytek.Dlaczego nie przyznał sie Pan na szkoleniu ,ze jest Pan audytorem? Czego sie Pan obawiał?Cieszy mnie fakt,ze Pan TRENER, nadal szkoli w projekcie i cieszy się uznaniem.Dlatego ,z jednym zgadzam sie w tej wypowiedzi,wezcie udział w tego typu szkoleniu,dużo skorzystacie.
Panie Trenerze ! Dziekuję,mial Pan rację ,ze audytor też człowiek.I dlatego, wybaczam jako przyszla audytorka, subiektywną wypowiedz darka.m.Trener na zakończenie spotkania powiedział: nie szukajcie w audytorach wrogów,szukajcie wspólnych spraw i zagadnień,których wzajemne rozwiązanie, przez audytowanego i audytora , bedą służyc kierownikowi jednostki.
pozdrawia przyszła audytor;
janeczek