piątek, 4 grudnia, 2020

Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie " Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

juror
Uczestnik

Okolice Serocka, popieram. Uważam jednak, że powinniśmy wreszcie ustalić ilość osób, które napewno wezmą udział w naszym integracyjnym spotkaniu. Przecież od ilości osób zależy również wybór ośrodka. Przeglądełem strony proponowane przez Myszkę i zauważyłem, że niektóre ośrodki mają małą liczbę miejsc. Więc uważam, że jeśli chodzi o miejsce spotkania, to już jest przesądzone. Trzeba teraz poprosić wszystkich chętnych, żeby się wpisali i potwierdzili swój udział. Jeżeli będziemy mieli pełną listę chętnych, możemy wówczas wybrać odpowiedni ośrodek. Jeśli termin spotkania przypada na 30-tego września, myślę że będą już obowiązywały ceny posezonowe i jeśli zbierze się powiedzmy ponad 100 osób, będziemy mogli wówczas wynegocjować dobrą cenę za pobyt. Proszę wszystkich chętnych o potraktowanie tego tematu bardzo poważnie, gdyż takie ośrodki nie czekają tylko na nas. Im wcześniej się zorganizujemy, tym są większe szanse na powodzenie naszego przedsięwzięcia.
Pozdrawiam wszystkich