sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#137
Anonim
Nieaktywny

[QUOTE BY= Dareks] Moim zdanien znaczne część zdających zna wcześniej pytania jakie bedą na egzaminie W przypadku egzaminu z 17 stycznia uczestnicy szkolenia dla jedenej z firm organizowanego przez M Finasów znali terść zadania z drugiej pisemnej czesci do tego stopnia ze w przerwie uczyli sie go na pamięć (Może ktoś temu zaprzeczy maM PIECIU ŚWIADKÓW). pytania i testy są układane pod konkretną grupę osób która ma zdać . Proszę mi powiedzić kto z szanownych Audytorów i Prawników zana na pamięć KPA nawet na rozprawie nikt nie wymaga pamieciowej znajomosci. Na egzaminie powinny być dostepne wszystkie materiały czyli Przepisy prawne a kandydadat na udutora powinien to tylko prawidłowo interpretować .Czyli cały ten egzamin to maszynka do robienia kasy dla szanownej komisji egzaminacyjnej.
KTO NIE MUSI NIECH NIE POPDCHODZI LUB OD RAZU KUPI TEN EGZAMIN JAKIMS KURSEM ORGANIZOWANYM PRZEZ SZANOWNA KOMISE.
PS Jestem obiektywny bo ytak włąsnie zdałem ten egzamin
[/QUOTE]

Co najgorsze …. to wiele w tym prawdy… Sporo osób o tym mówi….
Fakt jest taki – można zdać ten egzamin i nie posiadać nawet 5% przygotowania do wykonywania tego zawodu! Dla przykładu – CIA „robi” się w dwa lata (teoretycznie)….

Pzdr