piątek, 5 marca, 2021

Odpowiedz na: Główna księgowa-kwota bazowa

Home Forum Sektory Samorządy Główna księgowa-kwota bazowa Odpowiedz na: Główna księgowa-kwota bazowa

#13772
monika33
Uczestnik

Witam!
Dziekuję za wszystkie wypowiedzi, tylko nadal nie wiem czy główną księgową mogę zaliczyć do stanowisk kierowniczych, art. 20 ust. 4 nie mówi o tym. Tam są wymienieni tylko kierownicy i z-cy. A rozporządzenie załącznik 1 mówi już o stanowskach kierowniczych. A poza tym mam jeszcze jeden dylemat: czy biorąc wynagrodzenie kierowników i ich z-ców (art. 20 ust. 4)wliczam w to też staż pracy? Problem wiąże się z art. 20 ust. 3.

Pozdrawiam