piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#138
qtik
Uczestnik

A mi się wydaje, że teoche wszyscy biadolicie, jak na prawdziwych Polaków przystało :smile::smile:. Zazwyczj najbardziej jęczą ci, którym niestety się nie udało, czy to z powodu braku szczęścia czy też odrobiny wiedzy. Oczywistym jest fakt, iż przeprowadzanie ustnych egzaminów zawsze rodziło i rodzić będzie wiele kontrowersji, jednakże prawda jest taka, że pytania testowe się powtarzają w ok 70-80 %, zestaw pytań ustbych jest znany (Kapuśniak i inni :wink:), natomiast jedyna niewiadomą pozostaje zadanie audytowe. I tu dużo zależy od szczęścia, czego jestem osobiście przykładem :smile:, choć na ustnym szczęście przy losowaniu zestawu było mi równie pomocne:smile:. Tak więc wwzystkim zdającym życzę, aby mieli jak najmniej kłopotów z jego przebrnięciem, bo prawdziwa nauka to tak naprawdę zaczyna się po nim, już w trakcie przeprowadzania zadań audytowych. 🙂