sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Egzamin CIA maj 2008

Home Forum Egzaminy egzaminy Egzamin CIA maj 2008 Odpowiedz na: Egzamin CIA maj 2008

#14339
ryszard
Uczestnik

[QUOTE BY= megin] Widzę kolego, że poczułeś się urażony. Wygląda na to, że jesteś członkiem Zarządu IIA. Nie miałam zamiaru nikogo obrażać. Zdania na temat IIA i tak nie zmienie. Mam Swoje doświadczenia i tyle. Czekam na szczegółowe informacje odnośnie egzaminów, które miały być aktulane w marcu 2008. Pozdrawiam.[/QUOTE]
Wręcz odwrotnie, 😀 zalezy mi natomiast aby podawać konkretnie fakty.Nie jestem członkiem Zarządu IIA Oddzial Polska,natomiast należe do IIA .Nie jest żadną tajemnicą ,ze organizuje społecznie szkolenia dla wszystkich aw bez względu czy i jakiej sa organizacji.
Po to wlasnie wybieralismy Zarzad IIA ,żeby poprawic wizerunek z porzednich egzaminów.Temat o jakim piszesz ,kieruje bezposrednio do Zarzadu IIA.
Rzecz nie w tym,żeby obrazac sie na uwagi,rzecz w tym,zeby sobie wzajemnie pomagac w środowisku.Chętnie się z Tobą spotkam ,aby wymienic wzajemnie spostrzeżenia.Niestety ,nie moge byc na najbliższym szkoleniu organizowanym przez PAW.Łatwo mnie zidentyfikować,czekam na propo spotkania lub kontaktu.. 😀
pozdrawiam
Ryszard