piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: zmiana w ustawie

Home Forum Sektory Samorządy zmiana w ustawie Odpowiedz na: zmiana w ustawie

#15026
scypion
Uczestnik

[QUOTE BY= anita74] Problem w tym że nikt nas nie docenia, a mój szef wyraził się że ja go pouczam a to przecież on jest tu szefem a ja pracownikiem. [/QUOTE]

Problem wielu audytorów – gdzie szef uważa, że wie najlepiej i nikt nie może mu doradzać co on lepiej może w firmie robić.

Podobnie jest na zadanaich z zaufanymi ludźmi szefa… bo to sa fachowcy, nie będize ich audytor jakiś pouczał. Ciekawe co powie o audytorze bez zaświadczenia MF czy certyfikatu – tylko takim jak planuje MF – „podyplomowym audytorze wewnętrznym”.
To dopiero będzie profesjonalizm i rozeznanie się.

Tia, audytor podyplomowy na 1/10 etatu – idealne rozwiazanie dla szefa co uważa audyt wewnerzny za piąte koło u wozu, i mówiącego – u mnie wszystko jest w porządku. Pogratulować optymizmu MF (za wiare w każdego kierownika jednostki) i takim szefom.

Z wprowadzeniem „podyplomowych audytorów wewnętrznych” prestiż naszego zawodu wejdzie pod stół i stamtąd będzie szczekał – nikt nie będzie się takim audytorem wewnętrznym przejmował.

Co trzeba działać – pytanie do IIA Polska co w tej sprawie zamierzają robić. Tak przy okazji – skąd informacja o „podyplomowych audytorach wewnętrznych”? Na stronie MF nic nie zauważyłem…

Spokojnie, kontrola 5% tylko w samorządzie została. Pewnie i to też obetną – no bo przeciez w rządówce jej nie ma.