piątek, 22 stycznia, 2021

Odpowiedz na: zmiana w ustawie

Home Forum Sektory Samorządy zmiana w ustawie Odpowiedz na: zmiana w ustawie

#15057
lucy
Uczestnik

[QUOTE BY= Scypion] Spokojnie, juz sporo audytorów wewnętrznych widząc realia zmieniło zawód wykonywany lub pracodawcę. Teraz wprowadzą zmiany jakie chcą – profesjonalni audytorzy zrobią certyfikaty i pójdą pracować do sektora prywatnego. W administracji pańśtwowej zostaną Tani „podyplomowi audytorzy wewnętrzni”.
O profesjonaliźmie i efektywności studiów podyplomowych już kilka osób wypowiedziało swoje zdanie.

Pozdrawiam pomysłodawców i osoby realizujące tenże jakże oszczędny i zapewniajacy hordy „wykwalifikowanych” zgodnie z nowymi przepisami audytoró wewnętrznych dla „spragnionego” ich sektora finansów publicznych.

Pójdźmy za ciosem i wnieśmy inicjatywę – aby zniesiono wszelkie egzaminy w Polsce, zastąpiono je 2 letnią praktyką i roczkiem uczęszczania na studia podyplomowe.
Potem poczekajmy pare lat i oglądajmy efekty.[/QUOTE]

I pewnie masz rację – po prostu postawiono kreskę na jsfp – niech żyje sektor prywatny! – tylko czasami jak panu dyrektorowi prywatnej firmy przyjdzie coś załatwić w urzędzie- uczelni, policji i gdzie tam jeszcze chcecie – którego kierownik jest zapewniany przez audytorzynę bez uprawnień, że wszystko funkcjonuje prawidłowo….
Szczerze mówiąc , nie interesuje mnie przejście do sektora prywatnego – już to przerabiałam ale nad planem „B” trzeba się zastanowić,