niedziela, 17 stycznia, 2021

Odpowiedz na: zmiana w ustawie

Home Forum Sektory Samorządy zmiana w ustawie Odpowiedz na: zmiana w ustawie

#15100
scypion
Uczestnik

Iwono:
Dziękuję za zrozumienie moich argumentów.
Jak wygląda praktyka konsultacji społecznych z „ustawodawcą” znam choćby z relacji audytorów wewnętrznych uczestniczących w takowych w listopadzie/grudniu 2006. Przedstawili dokładnie co i jak bedzie po wprowadzeniu zmian, oficjele z MF siedzieli sobie za stołęm i kiwali głowamy. Nic owe konsultacje nie zmienił, poza tym, zę odhaczono punk – że odbyły się. Wszyscy rozumiemy Twe rozgoryczenie. I jeśli chodzi o mnie – podzielam je.
Co do zbierania podkładki pod włąsne pomysły – cóż… takie powiedzenie: „Papier wszystko przyjmie” i prawidłowość z analizy rynku – wyniki ankiety zależą od postawionych pytań. Więcej komentować nie trzeba.
Przykro słyszeć o owych trzyletnich audytorach – że ich nikt nie zna… widać sa to stanowiska – gdzie ktoś jest bo musi być i ma nie przeszkadzać. Z drugiej strony – może w ich przypadku mie ma woli współpracy kierowników z audytorami? Trudno orzec.

E_la
Gratulacje determinacji, podobnie jak gratuluje Iwonie. Wszak to bardzo pożądana cecha charakteru u audytora wewnętrznego.