czwartek, 15 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: Jak ocenić wysokość wynagradzeń w Urzędzie

Home Forum Sektory Samorządy Jak ocenić wysokość wynagradzeń w Urzędzie Odpowiedz na: Jak ocenić wysokość wynagradzeń w Urzędzie

kikcloud
Uczestnik

[QUOTE BY= Jarek] Przymierzam się do audytu wysokości wynagrodzeń w Urzędzie Gminy, w którym pracuję. Nie chodzi mi jedynie o ocenę prawną, bo ta jest dość prosta ale ocenę zasadności wysokości wynagrodzenia pracownika na danym stanowisku. Dane porównawcze mam tylko z jednostek organizacyjnych czy ktoś z Was ma jakieś dane porównawcze do których można by się było odnieść. Wyniki audytu być może zostaną wykorzystane przy przyznawaniu podwyżek jeszcze w tym roku. Sam się zastanawiam ile powinien zarabiać audytor – dziś mam około 3550 brutto (budżet jst to około 55.000.000 zł).[/QUOTE]
Czyżby już znudziła Ci się praca w tej gminie? 😀 Uzgodniłeś temat audytu z kierownikiem jednostki? Ocena wynagrodzeń to bardzo, ale to bradzo delikatna materia!!! W słuzbie cywilnej była ostatnio akcja pt. Wartosciowanie stanowisk pracy. Przeczytaj trochę materiałow na ten temat, zanim zaczniesz, a dowiesz się co należy zrobić, żeby przystąpić do takiej oceny. Jest to spory wysiłek organizacyjny i duże ryzyko.