sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Audyt w wydziale budownictwa

Home Forum Sektory Samorządy Audyt w wydziale budownictwa Odpowiedz na: Audyt w wydziale budownictwa

#16341
Anonim
Nieaktywny

No to widzę, że razem będziemy w tym siedzieć 😉 . U mnie narada też w następnym tygodniu. Będę się dzieliła wszystkimi spostrzeżeniami – gdyby jakieś oczywiście były 😉 .
Narazie wszystko w fazie planów, chociaż myślę, że takie porównanie (ilości decyzji i kadry oraz może odniesienie tego do innych powiatów) pozwoli wyciągnąć jakieś wnioski. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie mi jakaś kaszana z tego np. że jest za dużo o połowę pracowników w wydziale w stosunku do innych jednostek 😳 , bo będę musiała przechodzić na drugą stronę jak spotkam naczelnika tegoż wydziału… 😳

Generalnie temat zadania określiłam jako bardzo pojemny, więc tak naprawdę to nie tylko ten obszar zaplanowałam do sprawdzenia, ale także m.in. wydawanie decyzji, naliczanie opłaty skarbowej, przekazywanie informacji do gmin i nadzoru, prowadzenie rejestrów….nie wiem tylko czy czasu starczy. Do końca roku napewno nie, ale przyzwyczaiłam się, że ostatnie zadanie w roku mam z poślizgiem – w końcu nie da się wszytskiego tak dokładnie zaplanować…
Pozdrawiam