sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowe przepisy dot. wynagrodzeń

Home Forum Sektory Samorządy Nowe przepisy dot. wynagrodzeń Odpowiedz na: Nowe przepisy dot. wynagrodzeń

#17216
pawels
Uczestnik

Witam
Kurcze według mnie audytor zatrudniony na samodzielnym stanowisku traci dodatek funkcyjny według projektu.
Paragraf 5 ust 2 projektu Dodatek funkcyjny przysługuje pracownikom samorządowym zatrudnionym na stanowiskach, dla których w wykazie stanowisk przewiduje się dodatek funkcyjny oraz na stanowiskach związanych z kierowaniem zespołem
W tabelach przewiduje się dodatek funkcyjny (maksymalny poziom) dla takich stanowisk jak zastępcy prezydenta, burmistrza, wójta, skarbnika. Natomiast w tabeli gdzie jest wskazayny audytor, główny księgowy, naczelnik, dyrektor biura rozporządzenie wskazuje minimalne wynagrodzenie, wykształcenie i staż pracy. Nie ma tam mowy o dodatku funkcyjnym!!
Co więcej rozporządzenie nie wskazuje maksymalnego poziomu dodatku funkcyjnego dla stanowisk, które otrzymają go z uwagi na kierowanie zespołem.
Pocieszającym jest fakt, że nie ma maksymalnych kwot wynagrodzenia dla audytora. Ale to bardziej z 😛
Pozdrawiam