piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: audyt legalności oprogramowania

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe audyt legalności oprogramowania Odpowiedz na: audyt legalności oprogramowania

#17372
andrzejm
Uczestnik

Do Wojak : Może masz rację ale to są tylko propozycje dla kierownika jednostki i to on wdroży lub nie te pomysły w życie. Ja mam na razie kłopoty z przedstawionymi powyżej w punktach niejasnościami odnośnie licencji. Nie bronię się ale uważam że przedstawiane przez audytora opinie( usprawnienia) powinny porządkować stan zastany i prowadzić do legalizacji(zgodności z prawem) tegoż stanu a myślę ( może sie mylę) że przedstawienie rozwiązań nie tylko czysto teoretycznych ale jak najbardziej praktycznych do wykorzystania przez Kierownika Jednostki to jest to co powinniśmy robić. Nie ja będe decydował czy moje zalecenia zostaną wprowadzone a co za tym idzie nie biorę czynnego udziału w zarządzaniu jednostką. Jeżeli się mylę to proszę sprostuj moją wypowiedź ( nawiasem mówiąc chyba nie jest źle jeżeli nasze propozycje zostaną wprowadzone w życie przez Kierownika Jednostki w takiej jak zaproponowaliśmy formie – świadczy to o naszym profesjonaliźmie – i daje to nam [a przynajmniej mi]dodatkowy bodziec do dalszego działania. Przede wszystkim jednak chciałbym poznać Wasze opinie dotyczące tych problemów które opisałem w poprzednich wpisach. Pozdrawiam.