piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Szkolenie dla aw służby zdrowia

Home Forum Sektory Służba zdrowia Szkolenie dla aw służby zdrowia Odpowiedz na: Szkolenie dla aw służby zdrowia

#17565
agnieszka-w
Uczestnik

Myślę, ze dobrym pomysłem mogłoby tez być zorganizowanie, oprócz szkoleń wyjazdowych, branżowej platformy e-learningowej. Koszt takiego szkolenia jest wówczas jednak niższy, a wiadomo, że nie wszystkie SPZOZ-y są skłonne finansować droższe szkolena swoich pracowników. Takie szkolenia e-learningowe mogłby być w formie lekcji po której uczestnik miałby obowiązek wykonania w określonym czasie jakiegoś „zadania domowego” i przesłania go do osoby prowadzącej szkolenie. Oprócz tego mogłoby istnieć forum na którym on-line odbywałyby się rozmowy pomiędzy uczestnikami i prowadzacym to szkolenie, na temat danej lekcji. Brałam udział w takiego typu szkoleniu z Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego i naprawdę bardzo je sobie chwaliłam. Wnosiło zarówno wiedzę jak i dyscyplinę i systematyczność w nauczaniu:smile: Takie szkolenia branżowe na pewno też by spotkały się z zainteresowaniem, tak myślę.