czwartek, 28 stycznia, 2021

Odpowiedz na: Prośba do administratora PAW

Home Forum Pomysły pomysly Prośba do administratora PAW Odpowiedz na: Prośba do administratora PAW

#17674
PAW
Opiekun forum

Witam,

z Adminsem rozmawialiśmy jak najszybciej rozwiązać problem. Wydawało się, że jest drobny problem i korekta polega na tym aby
„przełączyć pstryczek” i już będzie OK.
Dopiero dzisiaj doszliśmy do tego, że po przeróbkach modułu związanego z materiałami – ulepszenia dla użytkowników, zrobiliśmy takie zmiany, które (chyba) wymuszają zmianę technologiczną „narzędzia” obsługującego moduł „materiały”.
Na 99% będziemy zmieniać narzędzie do obsługi madułu „materiały”, a to się wiąże z czasem bo na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie na 100% powiedzieć, że sama zmiana narzędzia wyłącznie tego modułu (a pozostałe moduły obsługiwane przez dotychczasowe narzędzia) będzie kompatybilna. Może się okazać, że będzie potrzbna wymiana we wszystkich modułach – a to co prawda planujemy – jednak wymiana wszystkich modułów dłużej trwa.
Bardzo przepraszamy za tą sytuację – siła wyższa. Mamy nadzieję, że ten czas oczekiwania zrekompensowany będzie dla użytkownika nowym lepszym i wygodniejszym interfejsem.
Oczywiście odpisujemy na mejle, że sprawdzamy co się dzieje. Oczywiście odpisujemy do osób, które do nas pisały – nie wiemy (nie mamy informacji) kto i kiedy próbował przesłać materiał.
Prosimy o cierpliwość i liczymy na zrozumienie.

Pozdrawiam