czwartek, 28 marca, 2024

Odpowiedz na: egzamin MF 5.wrzesnia

Home Forum Egzaminy egzaminy egzamin MF 5.wrzesnia Odpowiedz na: egzamin MF 5.wrzesnia

#1769
gabi
Uczestnik

Witam!
Zgadzam się z Ryszardem, że nauka odpowiedzi na pamięć nie jest dobrym pomysłem, powiem więcej JEST BARDZO ZŁYM POMYSŁEM! Być może niektórzy uważają, że opanowanie tego olbrzymiego materiału do egzaminu to strata czasu, ja tak do końca nie uważam. Oczywiście nauczyć się tego na pamięć moim zdaniem nie sposób, szczególnie jeśli ktoś z pewnymi zagadnieniami nie ma do czynienia na co dzień. Teoria utrwala się najlepiej gdy jest poprata doświadczeniem. Chcę powiedzieć, że ten wysiłek, który włożycie teraz przygotowując się do egzaminu z pewnością będzie procentował w przyszłości (nie myślę tylko o tym, że zdacie ten egzamin bo przecież taki jest główny cel). Samo obycie z przepisami pozwala później w pracy zawodowej zaoszczędzić dużo czasu na poszukiwania odpowiedzi na różne zagadnienia. Moim zdaniem wyrabia się przez to również intuicja przyszłego audytora (powiedzmy, że tak to nazwę). Jest jeszcze trochę czasu, więc do dzieła drodzy moi!
Pozdrawiam i powodzenia
gabi