środa, 5 maja, 2021

Odpowiedz na: Regulamin pracy – przejęci pracownicy

Home Forum Sektory Służba zdrowia Regulamin pracy – przejęci pracownicy Odpowiedz na: Regulamin pracy – przejęci pracownicy

#17826
terka
Uczestnik

Jak to „przejął pracowników”?
Czy masz na myśli „przejście zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę „, o którym mowa w art. 23 ze znaczkiem 1 Kodeksu pracy, czy coś innego?
No cóż, nie znam dobrze przepisów szczególnych dotyczących pracowników zakładów zdrowotnych, ale po analizie kodeksu pracy uważam, że nie.
Przecież to jest już nowy pracodawca, ma inny regulamin pracy, prawda?