wtorek, 23 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#179
aannas
Uczestnik

A ja myślę że wszyscy ci którzy na w łasne uszy słyszeli przed egzaminem od dobrze poinformowanych ze bedzie KPA i uważaja ze jest to niesprawiedliwe i nie boja sie o tym mówić i chcą coś w tej sprawie zrobić niech piszą skargi do MF. Ja uważam ze nie wolno tylko biadolić i czekać ze koś inny sprawe za nas załatwi.
Duża ludzi chciala by zeby cos się zmieniło ale sami boją że moga się narazić.
Co do wysylania pisma do gazet to uważam że narazie jest na to za wcześnie. Ministerstwo bardzo szybko zareagowało na moja skargę i poprosiło mnie o przysłanie jej w fornie jaką wymaga KPA 😀 więc teraz to tak zrobię , potem maja przewidziany czas na jej załatwienie (dzięki zadaniu z 17 wiemy jakie powinno być postępowanie ) a ja poprostu zaczekam jak zareaguja i jaką dadza mi odpowiedz.
W obecnej chwili wysyłanie tego pisma mogloby być odebrane jako zwykłe pieniactwo.
Ja mogę mieć tylko prośbe do innych niezadowolonych nie czekajcie że ktoś inny wszystko załatwi tylko piszcie skargi do MF.

Anna