sobota, 15 maja, 2021

Odpowiedz na: Kryteria wyboru usługodawcy – audytora wewnętrznego

Home Forum Sektory Samorządy Kryteria wyboru usługodawcy – audytora wewnętrznego Odpowiedz na: Kryteria wyboru usługodawcy – audytora wewnętrznego

#18174
pawels
Uczestnik

[QUOTE BY= Wojak] Zwróćcie uwagę, że umowę należy zawrzeć na minimum rok. Już niestety widzę, że znajdą się łapacze ćwiartek i będą się sprzedawać za psie pieniądze… Oj długa droga przed nami ❗ [/QUOTE]
Nie bardzo rozumiem na kogo się obrażasz?
Myślisz, że jednostki, które „ledwo” przekraczają próg 40.000.000 pln chcą zatrudnić audytora na cały etat? Szczerze wątpię.
Znam z okolicy przypadek jst, która przekroczyła próg i przestrzegając przepisy uofp ogłosiła konkurs na zatrudnienie aw. Co tam ogłosiła ich około 6, nawet umieszczając je w prasie ogólnopolskiej. Powód – w żadnym z konkursów nie wpłynęła choćby jedna oferta. Prawdą jest, że chcieli na tą „ćwiartkę”, potem już byli skłonni nawet na „połówkę”.
Ja bym tak nie biadolił nad możliwością zawierania z aw umowy cywilno-prawnej. Dla niektórych jednostek będzie jedyna możliwość aby wogóle audytora mieć. Pytanie ilu z nas będzie chętnych aby zrezygnować z obecnego etatu i iść w części w różnych jednostkach? Biegli rewidencie – czy oni będą zainteresowani?