piątek, 16 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#182
andre
Uczestnik

Egzamin to jedna wielka farsa. Jeśli chodzi o kurs w Jastrzębiej jest bardzo dobry , gdyż zajęcia prowadzą naprawdę świetni praktycy i umożliwiają przygotowanie się do części testowej. Wbrew informacją nie prowadzą go osoby zatrudnione w MF i całe szczęście. Gdyż była jedna !!! osoba z MF tj. pan Daniel Maksym, który najperw obwieścił wszyskim o sprawionej łasce w postaci swojego przyjścia na zajęcia (gdyż musiał wstać o g.4,30, aby zdążyć na zajęcia o g.13,00), poczym rozpoczął cytowanie z zakresu Standardów opracowanych pytań z podręcznika pana Kapuśniaka , a że czytać potafi to skończył 1,5 godziny wcześniej. Ponieważ większość osób wyszła w trakcie zajęć to pytań nie było. Tak wyglądają szkolenia w J.G. prowadzone przez pracownika MF z bardzo wysoką pozycją zawodową. I ten stosunek pracownika MF do przyszłych audytorów najlepiej obrazuje póĽniejszą sytuację na egzaminie!!!!! Póki co nie mam informacji, aby ktoś z mojej grupy ze szkolenia w J.G. zdał lub czuje, że zdał gdyż jeszcze nie ma oficjalnych wyników.
Popieram wszystkie wcześniejsze wypowiedzi, beż względu na formę, gdyż są one naszymi rzetelnymi odczuciami. Do usłyszenia w kwietniu.