sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Kontrola zarządcza

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW Kontrola zarządcza Odpowiedz na: Kontrola zarządcza

#18334
ryszard
Uczestnik

Hmmm..czytam post yxz i inne i prawie uroslem w pawie piórka.Sorki za przyrównanie ale nic nie mam ,a wrecz odwrotnie (same plusy) do neta paw.audyt.net.Też byłem w Polanicy i coś tam mialem do czynienia ze szkoleniem.Rzecz w tym ,że nie to co było dobre,rzecz w tym co można było zrobic lepiej???.A zawsze można ,bo co kolejne spotkanie a bylo ich 9 ,to każde inne.Wykorzystuję forum pawia ,i kochani pisze do WAS :bo co mialem do zrobienia wszystko uczyniłem.( Może nie wszystko-darujcie winy)..A teraz kolej na innych,chetnych do pracy.Bez względu z jakiego forum pochodzi.
Nie podzielam pogladu dotyczącego przedstawicieli MF.To politycy dyktuja NAM swoje pomysły,a urzędnicy je realizują.Raz lepiej , raz gorzej ,niestety..Z MF DA były dwie osoby,trzecia była spolecznie i nie ma najmniejszgo wpływu na dzieje polskiego audytu w obecnej szacie.
Wiem dzis,ze warto sie spotykać,trzymac sie razem, choć widac gołym okiem ,jak w tak małym środowisku aw są enklawy,sorki za okreslenie.I dlatego przegrywamy po kolei wszystko.Chcę podziekować KK pierwszemu pawiowi tego forum,to tutaj zdobywalem pierwsze szlify( hehehe gwiazdki) a potem mialo być Wielkie Spotkanie „przy kawie o pawie” ..Zycie napisalo Krzysiu inny scenariusz,ale nadal jestesmy i wreszce czas pomyslec ? jak i przez kogo wreszcie sie moi drodzy dogadac ,moze nie zjednoczyc,ale po prostu się dogadac. Oby już nigdy nie było tylko dwóch zadań opinii (jednego ze SAW )do propo uofp . A mamy pomysł wprowadzony w żywot w dacie historycznei 1 stycznia 2010 r( może histerycznej?).Bedzie NAM trzeba mówic jednym glosem w trakcie realizacji tejże jakże” ciekawej ” uofp.A MSPPAW to dla kogo będą ?
Pokłony dla meg,caliente,xyz,izmi,myszy,jurora,Wacka,terki,grzesia,dareksa,wojaka…..Nie wymienie WAS wszystkich,za mało miejsca na forum..
Czas jest nieubłagalny a powiadam „nie możesz zatrzymac każdego dnia, ale możesz go nie stracić..Nie straćmy kolejnych dni
pozdrawiam WAS czccigodni..
rycho