czwartek, 21 stycznia, 2021

Odpowiedz na: Platforma e-learningowa – czy coś wiadomo?

Home Forum Sektory Służba zdrowia Platforma e-learningowa – czy coś wiadomo? Odpowiedz na: Platforma e-learningowa – czy coś wiadomo?

#18474
pawels
Uczestnik

W szpitalu powiatowym gdzie mieszkam od początku gdy wszedł w życie obowiązek prowadzenia audytu, na stronie internetowej „wisiało” ogłoszenie o pracę dla audytora. Jak przypuszczam nigdy audytora nie zatrudniono ponieważ nikt się nie zgłosił lub ofrowano warunki, których nikogo nie satysfakcjonowały. Od jakiegoś czasu tj. około 3 miesięcy oferta pracy zniknęła. Zapewne zauważyli zmianę w przepisach i nie mają chęci zatrudnić audytora.
Ostatnio krążą pomysły o przekształceniu szpitala w spółkę. Prace są zaawansowane jak nic tego dopną. A w takim przypadku o audycie już można zapomnieć.
Nie chcę pisać jak stary malkontent ale czarno widzę aw w szpitalach. W kraju jest tendencja do zadłużania się szpitali nawet tych, które dzielnie się temu opierały. Zapewne jest to spowodowane wzrostem kosztów wynagrodzeń lekarzy jak również kryzysu czy też spowolnienia gospodarczego – mniejsze wpływy ze składki zdrowotnej niż planowano.
Pozdrawiam