wtorek, 23 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

#18670
ryszard
Uczestnik

Drogi andrzejum..Widze,że zaczynamy sobie „wrzucac kamyki do ogródka” co komu kiedys i co ..itp itd.
Cytujesz kolego caly mój post ,chyba tylko po to ,żeby dołożyc IIA.Więc zapewniam Ciebie i gdybys czytał czasem stronke IIA to zobaczyłbys,ze w IIA jestem już od paru miesiecy ,zwyklym członkiem.I nadal nim bedę ..Mogę ze spokojem ducha powiedziec po blisko 5 latach pracy spolecznej,że jest teraz potrzeba zjednoczenia się i nie ważne kto skąd pochodzi i gdzie sa jego „korzenie”.
Mam negatywne spojrzenia na sonde czyniona w tej kwestii samorzadu zawodowego,dzis moge już podać wyniki na pytania ..Wszyscy na pewno a to jest 99,99% beda za.
Teraz nie pytania sa potrzebne ,teraz potrzebne jest wspólne w miare osobiste nawiazywanie kontaktów i jednanie do wspolnego celu- powstania samorzadu zawodowego.I wybaczcie proszę,ale Darek bevo to nie jest ktos ,ma pomysł i już jakies propo w tej kwestii.Może ktos ma lepsze jak sie okaże po Toruniu? wszystkie bowiem drogi prowadza do Rzymu..Sorki,ale mysle ,ze powinninismy szukac wszyscy w temacie samorzadu zawodowego tematów ktore łacza ..Mam nadzieje ,ze tak bedzie ….
pozdrawiam
Ryszard