niedziela, 28 lutego, 2021

Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

ryszard
Uczestnik

Droga jadtra..Własnie już w roku 2008 r w Polanicy, Darek bevo w trakcie dyskusji, gdzie sala była pełniutka (ponad 140 luda aw) w polemice z po.Prezesem IIA ,mówił już o samorządzie zawodowym.I wiem ,że wiele osób w tym temacie się wymieniało pogladami.Szkoda ,ze praktycznie nikt nie wspomógł sprawy…jadtra..Dzieki Tobie za życzenia po moim adresem i Twoje miłe oceny.To buduje człowieka.Ale widzisz ,dla kazdego przyjedzie taki czas ,ze konczy się pewien etap życia.Dla mnie sie skonczył definitywnie,zdrowie jest najważniejsze.Będe rozmawial z Darkiem i każdym z WAS w temacie samorzadu zawodowego i jesli pozwoli mi praca zawodowa i przede wszystkim zdrowie – to wspomogę każda inicjatywę w omawianym temacie.Tylko wiem ,jedno z praktyki społecznej..Jesli umiesz liczyc ? licz zawsze na siebie..Moze tym razem bedzie inaczej i bedzie twarda,mocna i rozumiejaca sie grupa do poprowadzenia tematu..? tego sobie i wszystkim życzę ..