czwartek, 17 czerwca, 2021

Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

#18690
bv
Uczestnik

Z wrażenia aż się zarejestrowałem na tym forum.
Cieszę się, że prowadzicie tu Państwo dyskusję o przyszłości /beznadziejnej, jak na razie/ audytu wewnętrznego w Polsce. Polecam Waszej uwadze zapoznanie się raz jeszcze z Państwa wpisami – jeszcze nic, a już oberwało się przypadkiem paru osobom, w tym mnie… Miłe, szczególnie gdy okazuje się, że wcale się nie znamy /przynajmniej nie z tymi, którzy krytykują na wszelki wypadek/. Rozumiem, że macie Państwo Swoje własne alternatywne pomysły, więc spróbujcie wcielić je w życie. Tymczasem poprzestajecie na czczej dyskusji i biciu piany. Moim zdaniem szkoda czasu i energii.
Faktycznie to co robi "grono" zaangażowanycjh osób tworzy się w wielkim trudzie. Jeśli Komuś z Was przyjść może to z większą łatwością, zapraszam albo do współpracy, albo do pracy na własny rachunek.
Przestrzegam natomiast przed jednym – w naszej sytuacji potrzebna jest bezwzględna dyscyplina zawodowa!!! Każdy musi pamiętać, że ustawa to nie zbiór pobożnych życzej. Jest to dokument, który w pewnym momencie wyjdzie z naszycjh rąk, a wtedy będzie musiał bronić się sam!!! Jeśli wówczas ktokolwiek z Państwa Audytorów na forum publicznym /w internecie, bądź live/ zdecyduje się podważyć jakikolwiek zapis projektu lub podnieść jakąkolwiek wątliwość w związku z nim – projekt przepadnie. Proszę o tym pamiętać!!! Dyscyplina, dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina.
Tymczasem polecam Państwu osobiście zabrać się do roboty, a nie biadolić nad losem złym. Ewentualnie, jeśli nie starczy Państwu siły ponad to, co tu napisaliście, polecam śledzić z uwagą rozwój wypadków i w odpowiednim momencie podzielić się Swymi komentarzami lub wnieść kilka zawsze cennych uwag.
W odpowiedniej chwili potrzebna będzie pomoc Każdego z Was, gdyż nadejdzie taki moment, gdy trzeba będzie zebrać te minimum sto tysięcy podpisów. Polecam się zatem Państwa pamięci!
Jeśli Ktokolwiek z Was czuje się naprawdę odpowiedzialny za to, o czym próbowaliscie tu dyskutować zapraszam do podjęcia faktycznych, a nie pozorowanych działań. Tu nie obowiązuje konkurencja, Mamy określony cel i ktoś powinien osiągnąć go jako pierwszy. Każdy ma prawo to uczynić.

Pozdrawiam!
Dariusz Wojtowicz

ps. …bevo@o2.pl

pisaniu projektu ustawy o audycie wewnętrznym /tytuł roboczy, wiec proszę się do niego nie przywiązywać/