czwartek, 28 marca, 2024

Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

#18822
ryszard
Uczestnik

Szanowne koleżanki i koledzy,trochę czasu i nie tylko poswieciłem na robotę społeczną dla srodowiska aw.Co nieco wiem,wiele osób jest mi osobiscie znanych poprzez spotkania SGI,szkolenia.Nie uważam,ze przynależnosc do jakiegokolwiek SAW aw może przeszkadzac w tworzeniu podwalin Samorzadu AW(Jak zwał tak zwał- moze byc IZBA)Ale proszę zważyc,aby uzyskac powodzenie,trzeba też miec odpowiedni klimat i to wlasnie w naszym srodowisku.
Nie widze potrzeby jakiegos masowego wstępowania do SAW(proszę zważyc to jest Stowarzyszenie…).ale zadbajmy o to,aby przestac budowac Samorzad na bazie krytyki innych..Pozostawmy to ocenie TYCH co należą do IIA,SAWJSFP czy SAW Szkól Wyższych.
Nasze srodowisko wymaga teraz pełnej koncentracji i jedności,zrozumienia i tolerancji do poglądów innych.Martwi mnie natomiast jedno,na tak szerokie gremium użytkowników stronki paw ,glos w sprawie Izby zabrało kilka osób,tylko kilka…
I naprawdę nie jest teraz ważnym, kto ma ile certyfikatów ,dużych liter po nazwisku czy jest liderem egzaminu państwowego i świetnym aw..
Ciesze sie natomiast z tego,że są ludzie ktorzy juz obecnie z determinacja podchodzą do sprawy Izby jednoznacznie .No cóż,kropla do kropli daje mały strumień,małe strumienie połaczone dają duży..itd..
I po prostu nie ma już odwrotu od inicjatywy powstania Samorządu AW..
pozdrawiam
Ryszard