czwartek, 28 marca, 2024

Odpowiedz na: AW Pomocy!!! WAŻNE!!!

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna AW Pomocy!!! WAŻNE!!! Odpowiedz na: AW Pomocy!!! WAŻNE!!!

#1957
vvojtex
Uczestnik

Hey, po pierwsze chciałem podziękować za zainteresowanie się moim problemem. Jeśli chodzi o czas to trochę źle to ująłem w moim poście, czas mam do czerwca przyszłego roku więc jeszcze czasu trochę zostało (prace chciałem napisać (zacząć pisać) już w wakacje bo studiuję na dwóch kierunkach i trudno mi będzie się zabrać za to w czasie roku szkolnym). Jeśli chodzi o temat to jest taki jak podałem czyli: „audyt wewnętrzny np. w gminie” (bardzo ogólnie ale… ;/) , natomiast w sprawie wytycznych to niestety nie dostałem ich wiele, promotor tylko powiedział żebym zrobił audyt np. w gminie albo porównał kilka wyników z kontroli audytowych z lat ubiegłych, albo porównanie stanu faktycznego ze stanem pożądanym a praca ma mieć ok. 35 stron. Nasza rozmowa trwała bardzo krótko ale może to dlatego że jeszcze słabo się orientuję w tym temacie a mój promotor też chyba niewiele ma z tym wspólnego… Też jestem zainteresowany przystąpieniem do egzaminu na audytora w przyszłości dlatego wybrałem taki temat ale na razie jestem z tego zielony. Jeśli chodzi o to co chciałbym wiedzieć od was (AW) to na pewno czy jest w ogóle możliwe zrobienie takiego audytu prywatnie (najwyżej na małą skalę – chyba nie wszystko jest utajnione), albo czy można jakoś dotrzeć do wyników kontroli audytowych z lat ubiegłych (wysłałem już 3 listy do MF ale nikt nie raczył mi odpisać na nie). Na razie nic innego mi nie przychodzi do głowy ale jak byście mieli jakieś materiały dotyczące audytu, ważne informacje (które mogłyby mi się przydać) np. co byście chcieli zmienić w tym zawodzie, wady, zalety, warunki pracy, sugestie itp. to proszę wysyłajcie mi przez paw@audyt.net albo piszcie posty plz!!! Z góry dziękuję i pozdrawiam