czwartek, 25 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Do Darkas!!!

Home Forum Egzaminy egzaminy Do Darkas!!! Odpowiedz na: Do Darkas!!!

#198
dareks
Uczestnik

Pani Zuzanno wydaje mi się ze nie jest Pani audytorem, bo tak podstawowe braki jakie Pani posiada w swoim wykształceniu; w znajomości standardów i kodeksu zupełnie Panią dyskredytują. Jak można było nazwać mnie oszczercą pomimo tego ze oparłem się na najsilniejszych dowodach i to wielokrotnie potwierdzonych zewnętrznie przez kilkunastu audytorów. Nawet Szanowna Komisja potwierdza w swojej ofercie szkoleniowej że zajęcia prowadzą pracownicy Departamentu TUTAJ KOLEJNY DOWOD http://www.mf.gov.pl/_files_/koordynacja_kontroli_finansowej_i_audytu_wewnetrznego/komunikaty/oferta_szkolenia_dla_audytor28ii_18iii.pdf.
Bardzo proszę o przeproszenie mnie na tym forum za swoją mam nadzieję tylko nieprzemyślaną wypowiedz. .Audytor w tym przypadku ja musi posiadać wiedzę, która pozwoli mu na zidentyfikowanie przestępstwa (Jaki to standard to już w Jastrzębiej powiedzą) a Pani Pani Zuzanna mnie publicznie pomówiła a w związku z tym złamała prawo.
z poważaniem
Dareks
A przy okazji jeszcze jedna ważna refleksja na temat Audytu. Co zrobić prawnie jak audytor z egzaminem popełni przestępstwo ?