poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Odpowiedz na: plan, sprawozdanie….. proszę o podpowiedź

Home Forum Sektory Służba zdrowia plan, sprawozdanie….. proszę o podpowiedź Odpowiedz na: plan, sprawozdanie….. proszę o podpowiedź

#20174
terka
Uczestnik

Naprawdę?
Jak rozumiem, piszesz o art. 278 ust.
3. W jednostkach samorządu terytorialnego audyt wewnętrzny może być prowadzony
przez usługodawcę, jeżeli ujęta w uchwale budżetowej jednostki samorządu terytorialnego
kwota dochodów i przychodów oraz kwota wydatków i rozchodów jest
niższa niż 100.000 tys. zł.

Przecież stoi wyraźnie oraz. Jak można to interpretować inaczej (lub)???
Gdzieś taką interpretację napisali? Czarno na białym?

E, wkręcasz mnie.:wink: Na stronie DA stoi, że oraz…
http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=7&dzial=489&id=202867