czwartek, 25 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20206
xyz
Uczestnik

To obciach pisać słowo „nas” wielkimi literami. Nie jest ładnie się wywyższać. Savoir-vivre kłania się nisko 😉

Ryszard, Ciebie człowieku było i jest wszędzie pełno – audyt.net, SAW JSFP, IIA, SGI, teraz GDZ.
Nie mogę zrozumieć w jakim celu tworzona jest kolejna organizacja i następna strona. Oprócz tych w/w jest przecież także PIKW.
Raz piszesz o bliskiej współpracy z audyt.net a chwilę później o nowej stronie dla audytorów. Miej litość dla nas! Co chcesz osiągnąć stwarzając GDZ? Jeśli Twoje intencje, jak twierdzisz, są czysto zawodowe to nadal nie widzę sensu w tworzeniu „nowego”. Wydaje mi się, że to co dotychczas istniało, co istnieje nadal, można wykorzystać. Wszyscy wiemy, że „mało nas, mało nas, do pieczenia chleba” i dlatego powinniśmy tą przytoczoną „kupą” (mości panowie), a nie kolejnymi rozbratami 👿
Sorki, widzę to tak, że w jakimś momencie nastąpiła obraza majestatu w związku z tym zabiera się zabawki i wio.
Mowa była o IIA – nic tam jsfp nie zwojują. Z dostępnych materiałów wynika, że tylko dwie osoby (na 7) mogą być w zarządzie IIA z jsfp, pozostałe to 2 z banków, 2 od prywaciarzy oraz Prezes. Jakby nie liczyć głosów dbających o audytorów z jsfp w IIA ZAWSZE będzie mniej.

Jestem ZA: za jednością, za współpracą, za podnoszeniem kwalifikacji, za integracją.
Jestem PRZECIW rozmienianiu się na drobne.