sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20276
scypion
Uczestnik

Czytam poprzednie wasze posty i tak się zastanawiam o co chodzi w tym wszystkim.

1. Dane osobowe – bez problemu można zarejestrować się nie podając swego imienia i nazwiska i występować na forum pod nick”iem tak jak tutaj.

2. Przekazywanie danych na potrzeby postępowania sądowego – jak to ktoś powiedział – oczywista oczywistość. Jeśli policja czy prokuratura zażądaja danych – to administraor obowiązany jest je udostępnić i nie ma zadnego ale. Uczciwością było przypomnienie o tym fakcie z strony twóców wotalu GDZ.

3. Co do trafiony – zatopiony. Topienie Marzanny juz za nami 😉

Ode mnie:
– jestem ciekawy jak rozwinie się GDZ.
– mankamenty innych portali dla AW już został nawet w tym temacie poruszone. Oby GDZ nie podzielił tych słabości.
– nie widzę próby dzielenia/rozbijania środowiska, lecz stworzenia nowego działania mającego na celu podnieść nasze kwalifikacje i stworzyć sieć wymiany informacji
– już za wiele w środowisku AW dziwnych słów i wydarzeń miało miejsce. Pokażmy, że dla nas kodeks etyki coś naprawde znaczy – szanujmy się, siebie nawzajem i swoją pracę.
Początki zawsze bywają trudne i zdarzają się potknięcia – pomóżmy tym, co wykazują inicjatywe chcąc dla naszego wspólnego dobra działać.

Ja chcę pomóc. A Wy?