piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20280
alkman
Uczestnik

Kolega Scypion sprawdzi, jakie dane należy podać do rejestracji na audyt.net, a jakie na gdz,, a potem się wypowie ponownie o problematyce rejestracji (albo się nie wypowie – wolna wola.)

Pisząc posty, też się zastanawiam. ❓ :mrgreen:
1. Zastanawiam się, po co administratorowi przy rejestracji imiona i nazwiska? Zastanawiam się, dlaczego nie chce pełnego adresu?
2. Zastanawiam się, w jakim celu administrator zamieszcza „oczywistą oczywistość” o przekazywaniu danych? Zastanawiam się, czy przypadkiem, nie jest to próba zastraszania? A jak jest, to kogo? A jak jest kogo, to po co?
3. Zastanawiam się po co pisać o społecznej działalności i takie tam,a potem działać na zasadzie „wzajemności”?. Zastanawiam się, jak bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem jest bezinteresowne zamieszczenie na stronie o niekomercyjnym charakterze linków do stron audyt.net czy PIKW?

Jestem ciekaw jak się potoczą losy gdz? Jestem ciekaw, kiedy ujawni się jej komercyjne oblicze? Jestem ciekaw, jakie będą pierwsze banery?

Pomagam Ryszardowi, bo każdy mój post to pozycjonowanie na 1 miejscu forum audyt.net wątku o stronie gdz. Pomagam mu, bo dzięki moim uwagom, może zmienić zasady działania swojej strony.

Szacunek dla Ryszarda i jego cnót, nie jest jednoznaczny z bezkrytyczną oceną jego działań i słowa pisanego. Mam nadzieję, że Ryszard oczekuje (oprócz zarejestrowania się i aktywności na gdz), także krytycznej oceny (że się takowej nie lęka już wiemy), a jak już połata dziury przez, które widać wszechświat, to nie będzie twierdził, że „ziemia” jest płaska (o żółwiach nie wspomnę).

PS.
Jestem pełen podziwu dla administratora audyt.net, że jeszcze tego wątku nie usunął, dzięki czemu mamy okazję obserwować próby i metody marketingu oraz budowania wizerunku nowej strony.

PS2.
No tak. Ponad 3000 wyświetleń, czego i Rysiowi życzę.